Kabaret Młodych Panów

Bio

Kabaret Młodych Panów to świetny przykład dorosłych dzieci, które swoim humorem zarażają całą Polskę już od 2004 roku. Młodość przemija, ale u niektórych pozostaje w sercach na stałe – tak jest w ich przypadku!

Kabaret Młodych Panów powstał w Rybniku w 2004 roku. Wynikiem intensywnej pracy członków kabaretu była premiera pierwszego programu – „My naprawdę chcemy pracować”. Debiutowali 7 października 2004 roku podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Obecnie Kabaret Młodych Panów występuje w składzie: Robert Korólczyk, Bartosz Demczuk, Mateusz „Banan” Banaszkiewicz i Łukasz „Kaczor” Kaczmarczyk.

Wspólne pisanie tekstów i skeczów przez Korólczyka i Banaszkiewicza doprowadziło już do wydania pięciu oficjalnych płyt DVD. Fani Kabaretu Młodych Panów mogą oglądać programy „Liga Kabaretów - Kabaret Młodych Panów”, „Z Młodymi jak najbardziej”, „Bezczelnie Młodzi”, „10/10, czyli urodziny”, a także „Ślązisz is easy”.

Nowy program Kabaretu Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów występuje na żywo z programem „To jest chore”. Program dotyka życia codziennego, kwestii społecznych i problemów, z którymi borykamy się każdego dnia. Kabareciarze udowadniają na scenie, że nawet do najtrudniejszych tematów potrafią podejść z lekkością i abstrakcyjnym humorem. W końcu śmiech to zdrowie!

Bilety na występy Kabaretu Młodych Panów znajdziecie w naszym repertuarze.

Kabaret Młodych Panów wystąpią w „HuMore Show”!

W 2023 grupa zasili szeregi największej kabaretowej imprezy w Polsce. „HuMore Show”. Razem z KMP na scenie zobaczymy Kabaret Moralnego Niepokoju, Igora Kwiatkowskiego i Andrzeja Kozłowskiego.

Kabaret Młodych Panów - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.