Artysta

Kabaret Młodych Panów

Bio

Kabaret Młodych Panów to świetny przykład dorosłych dzieci, które swoim humorem zarażają całą Polskę już od 2004 roku. Młodość przemija, ale u niektórych pozostaje w sercach na stałe – tak jest w ich przypadku!

Kabaret Młodych Panów powstał w Rybniku w 2004 roku. Wynikiem intensywnej pracy członków kabaretu była premiera pierwszego programu – „My naprawdę chcemy pracować”. Debiutowali 7 października 2004 roku podczas IX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej. Obecnie Kabaret Młodych Panów występuje w składzie: Robert Korólczyk, Bartosz Demczuk, Mateusz „Banan” Banaszkiewicz i Łukasz „Kaczor” Kaczmarczyk.

Wspólne pisanie tekstów i skeczów przez Korólczyka i Banaszkiewicza doprowadziło już do wydania pięciu oficjalnych płyt DVD. Fani Kabaretu Młodych Panów mogą oglądać programy „Liga Kabaretów - Kabaret Młodych Panów”, „Z Młodymi jak najbardziej”, „Bezczelnie Młodzi”, „10/10, czyli urodziny”, a także „Ślązisz is easy”.

Nowy program Kabaretu Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów znów pojawia się na scenie. Tym razem z programem „To jest chore”. Program dotyka życia codziennego, kwestii społecznych i problemów, z którymi borykamy się każdego dnia.

Kabareciarze udowadniają na scenie, że nawet do najtrudniejszych tematów potrafią podejść z lekkością i abstrakcyjnym humorem. W końcu śmiech to zdrowie!

Bilety na występy Kabaretu Młodych Panów znajdziecie w naszym repertuarze.

Bilety

21.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Amfiteatr Skalite Szczyrk
22.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"
Amfiteatr pod Grojcem Żywiec
23.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Amfiteatr im. S. Hadyny Wisła
24.07.2022
20:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Bemowo Amfiteatr Warszawa

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.