Mateusz Banaszkiewicz z Kabaretu Młodych Panów

Bio

Wigor, humor i wdzięk – te słowa najlepiej opisują Mateusza Banaszkiewicza podczas występów Kabaretu Młodych Panów. Publiczność naprawdę go uwielbia, co podkreślają gromkie oklaski i salwy śmiechu na każdym występie. Zawodowo rozbawia ludzi już ponad 20 lat… i nie planuje się zatrzymywać.

Mateusz Banaszkiewicz urodził się w 1979 roku w Rybniku. Ukończył Liceum Handlowe w swoim rodzinnym mieście, aby później zostać absolwentem Ośrodka Działalności Dydaktycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Swoją karierę z kabaretem rozpoczął razem z Bartoszem Demczukiem, Robertem Korólczykiem, Łukaszem Kaczmarczykiem i resztą członków nieistniejącego już kabaretu Dudu.

W 2004 roku panowie wspólnie założyli Kabaret Młodych Panów i niewiele później zostali ulubieńcami polskiej publiczności. Podczas swojej kariery panowie wydali już pięć oficjalnych płyt ze swoimi skeczami, a także zdobyli liczne wyróżnienia i miejsca na podium w najważniejszych konkursach dla kabareciarzy.

W 2007 roku za swoją owocną pracę sceniczną Mateusz Banaszkiewicz otrzymał wyróżnienie za osobowość estradową na XXVIII Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry.

Mateusz Banaszkiewicz w dalszym ciągu rozbawia miliony Polaków

Kabaret Młodych Panów, u boku Kabaretu Moralnego Niepokoju, Neo-Nówki i Kabaretu Smile, to czołówka polskiej sceny. Każda następna trasa to gwarancja nowego programu, wyszukanych skeczy i świeżego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość… oczywiście z przymrużeniem oka.

Śledź repertuar Adria Art i sprawdź, kiedy Kabaret Młodych Panów zagra w twoim mieście z nowym programem "To jest chore!".

Mateusz Banaszkiewicz z Kabaretu Młodych Panów - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.