Artysta

Mateusz Banaszkiewicz z Kabaretu Młodych Panów

Bio

Wigor, humor i wdzięk – te słowa najlepiej opisują Mateusza Banaszkiewicza podczas występów Kabaretu Młodych Panów. Publiczność naprawdę go uwielbia, co podkreślają gromkie oklaski i salwy śmiechu na każdym występie. Zawodowo rozbawia ludzi już ponad 20 lat… i nie planuje się zatrzymywać.

Mateusz Banaszkiewicz urodził się w 1979 roku w Rybniku. Ukończył Liceum Handlowe w swoim rodzinnym mieście, aby później zostać absolwentem Ośrodka Działalności Dydaktycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Swoją karierę z kabaretem rozpoczął razem z Bartoszem Demczukiem, Robertem Korólczykiem, Łukaszem Kaczmarczykiem i resztą członków nieistniejącego już kabaretu Dudu.

W 2004 roku panowie wspólnie założyli Kabaret Młodych Panów i niewiele później zostali ulubieńcami polskiej publiczności. Podczas swojej kariery panowie wydali już pięć oficjalnych płyt ze swoimi skeczami, a także zdobyli liczne wyróżnienia i miejsca na podium w najważniejszych konkursach dla kabareciarzy.

W 2007 roku za swoją owocną pracę sceniczną Mateusz Banaszkiewicz otrzymał wyróżnienie za osobowość estradową na XXVIII Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry.

Mateusz Banaszkiewicz w dalszym ciągu rozbawia miliony Polaków

Kabaret Młodych Panów, u boku Kabaretu Moralnego Niepokoju, Neo-Nówki i Kabaretu Smile, to czołówka polskiej sceny. Każda następna trasa to gwarancja nowego programu, wyszukanych skeczy i świeżego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość… oczywiście z przymrużeniem oka.

Śledź repertuar Adria Art i sprawdź, kiedy Kabaret Młodych Panów zagra w twoim mieście z nowym programem "To jest chore!".

Bilety

21.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Amfiteatr Skalite Szczyrk
22.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - Nowy program: "To jest chore!"
Amfiteatr pod Grojcem Żywiec
23.07.2022
19:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Amfiteatr im. S. Hadyny Wisła
24.07.2022
20:00
Kabaret Młodych Panów - To jest chore!
Bemowo Amfiteatr Warszawa

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.