Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim

Opis

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim powstawał w latach 1973-1974. Zlokalizowany jest w malowniczym parku im. H. Siemiradzkiego w centrum miasta. Dzięki staraniom MCK Amfiteatr został zmodernizowany w połowie 2011 roku. Inwestycja wyniosła 11 milionów złotych, ale przyniosła piorunujący efekt – jest to jeden z najbardziej nowoczesnych amfiteatrów w Polsce!

Obecnie Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim jest w stanie pomieścić do 4600 widzów. Doskonałe wrażenia foniczne zapewnia najnowocześniejszy sprzęt nagłośnieniowy zapewniany, m.in. przez firmę JBL Vertec oraz najwyższy poziom oświetlenia. Co więcej, Amfiteatr zadbał o to, by osoby niedosłyszące mogły wypożyczyć w kasach specjalne bezprzewodowe zestawy słuchawkowe. Wszystko po to, by każdy mógł doświadczyć wyjątkowych emocji podczas wydarzeń kulturalnych, taki jak koncerty, spektakle teatralne i występy kabaretowe!

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim – wydarzenia, artyści, bilety, parking i adres

Gorzowski Amfiteatr może pochwalić się okazałą listą artystów, którzy odwiedzili obiekt. W przeszłości swoje występy odbyły tutaj takie gwiazdy jak Lady Pank, Mrozu, Myslovitz, Maryla Rodowicz, Małgorzata Ostrowska, Janusz Radek, Krzysztof Cugowski, Daria Zawiałow, Natalia Przybysz, Paweł Domagała, Voo Voo, Kombii czy Kaśka Sochacka. Miejsce miały tu również spektakle komediowe, na przykład „Goło i wesoło”.

Amfiteatr jest także doskonałym wyborem do organizacji wieczorów kabaretowych. Jego widownia widziała już niejeden świetny skecz! Publiczność rozbawiły znane grupy kabaretowe, w tym Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Neo-Nówka oraz Igor Kwiatkowski.

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim znajduje się w parku im. H. Siemiradzkiego przy ulicy Drzymały 26. W wyniku renowacji obiekt zyskał wygodne zaplecze dla artystów, pokoje gościnne dla przyjezdnych oraz funkcjonującą przez cały rok restaurację. W razie potrzeby cała widownia może znaleźć się pod zadaszeniem. Nieopodal obiektu znajdują się bezpłatne parkingi.

Sprawdź repertuar koncertów, spektakli i kabaretów w Amfiteatrze w Gorzowie Wielkopolskim i zarezerwuj bilety!

Adres

Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim
Drzymały 26
66-400 Gorzów Wielkopolski

Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.