Artyści

Ray Wilson - Genesis Classic

Opis

5.0 / 5
37 ocen
Recenzje
Ray Wilson to były wokalista zespołu Genesis i lider grupy Stillskin. Latem 2022 roku artysta rusza przypomnieć polskiej publiczności największe przeboje grupy Genesis w trasie koncertowej „Genesis Classic”! 

Wieloletnia kariera solowa i współpraca z legendarną grupą Genesis sprawiła, że Ray Wilson jest twórcą znanym i docenianym na całym świecie. Wspólnie nagrana z zespołem Genesis płyta „…Calling All Stations…” do dziś cieszy się ogromną popularnością i uznawana jest za jedną z najlepszych płyt w dyskografii grupy.

Fani Raya Wilsona i zespołu Genesis mają latem 2022 roku wyjątkową okazję usłyszeć największe przeboje na żywo. Trasa koncertowa „Genesis Classic” to prawdziwa rockandrollowa uczta – zarówno dla osób kochających największe przeboje Genesis, jak i dla fanów mocniejszego, gitarowego brzmienia.

Na jesień 2022 roku artysta zapowiedział trasę promującą jego najnowszy album: „The Weight of Man”.

Bilety

Recenzje (37)

2020-03-07 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur,
Po prostu MEEGA! Z checią wybrałabym się jeszcze raz.
opuncja
2020-03-07 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur,
To byl niesamowity koncert!! Ray Wilson ze swoim magicznym czarujacym glosem i jego fantastyczny zespol z bajecznym graniem zrobili nasz wieczor nie do zapomnienia
Anna
2020-03-07 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur,
Fantastycznie
M
2020-03-07 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur,
Bardzo jestem zadowolona z koncertu. Polecam - super głos, muzycy na najwyższym poziomie, kontakt z publicznością ekstra. Sala koncertowa też godna polecenia.
kapek
2020-03-07 19:00:00 Centrum Spotkania Kultur,
Bardzo fajny koncert. Ray i zespół stanęli na wysokości zadania. Profesjonalnie
Art.75

Artyści

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.