Filip Gurłacz

Bio

Młody, utalentowany, charyzmatyczny i zarażający uśmiechem aktor filmowy i serialowy. Filip Gurłacz jest znany szerszej publiczności z ról w takich serialach jak „M jak miłość”, „Zakochani po uszy” czy „Pierwsza miłość”, a także z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Filip Gurłacz urodził się 12 lutego 1990 roku w Słupsku. Po skończeniu liceum zdecydował się na studia inżynierskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jednak ostatecznie porzucił ten pomysł i zdecydował się na naukę na Wydziale Sztuki Lalkarskiej w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Debiut zaliczył w 2014 roku rolą w filmie „Miasto 44” Jana Komasy. Jego osiągnięcia aktorskie obejmują udział w takich filmach jak „Powidoki”, „Ikar. Legenda Mietka Kosza” czy „Orzeł. Ostatni patrol” oraz w popularnych serialach telewizyjnych, takich jak „M jak miłość", „Wataha", „Zakochani po uszy" i „Pierwsza miłość". Jego występ w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym zajął drugie miejsce, przyniósł mu jeszcze większą popularność i szersze uznanie.

Filip jest bardzo aktywny na Instagramie, gdzie dzieli się swoim życiem prywatnym i pracą aktorską z fankami i fanami. Jego pozytywna osobowość i naturalny urok przyciąga wiele osób.

Filip Gurłacz w komedii teatralnej „Na zdrowie”

W naszym repertuarze możecie znaleźć spektakl z udziałem Filipa Gurłacza. Jest to „Na zdrowie” – przewrotna komedia teatralna, która rozbawia do łez. Przekonajcie się, co może się stać, gdy podczas świętowania awansu na światło dzienne zaczynają wychodzić skrzętnie ukrywane tajemnice. Oprócz Gurłacza na scenie będzie można zobaczyć między innymi Jarosława Boberka, Agnieszkę Wosińską czy Zofię Zborowską-Wronę.

Filip Gurłacz - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.