Radisson Blu Resort & Conference

Opis

Radisson Blu Resort & Conference w Ostródzie to nowoczesny, luksusowy kompleks położony w malowniczym otoczeniu przyrody. Mazury są doskonałym miejscem do wypoczynku, również aktywnego, czyli sportu i rozrywki kulturalnej. W tym celu powstała obszerna przestrzeń eventowa przeznaczona do organizacji wydarzeń kulturalnych, takich jak koncerty, spektakle i przedstawienia kabaretowe.

Hotel Radisson Blu Resort Mazury w Ostródzie wraz z przestrzenią eventową usytuowany jest nad Zalewem Drwęckim. Goście mają dostęp do prywatnej plaży, przystani jachtowej, kręgielni, strefy spa&welness, w tym trzech krytych basenów, sauny oraz siłowni. Ponadto do dyspozycji większych grup zorganizowanych znajduje się sala konferencyjna mieszcząca do 1000 osób. To również doskonałe miejsce do organizacji rozmaitych wydarzeń kulturalnych. Niedaleko obiektu znajdują się kryte korty tenisowe, boisko, a także Park Collinsa z wieloma ścieżkami spacerowymi i rowerowymi.

Radisson Blu Resort & Conference – wydarzenia kulturalne, adres, parking, restauracja

Oprócz apartamentów o najwyższym standardzie, na uwagę zasługuje przestrzeń eventowa o powierzchni 2600m2. Znajdują się tam sala balowa, cztery sale wielofunkcyjne, siedem sal konferencyjnych oraz obszerne foyer. Przestrzeń eventowa została zaplanowana tak, aby spełniała wszelkie standardy niezbędne do profesjonalnej organizacji koncertów, spektakli teatralnych i kabaretów.

Kompleks Radisson Blu Resort & Conference znajduje się przy ulicy Turystycznej 15 w Ostródzie. Na przyjezdnych czeka bezpłatny parking umiejscowiony przy obiekcie, restauracja, bar oraz strefa przeznaczona dla dzieci.

Sprawdź repertuar wydarzeń kulturalnych w Ostródzie i zarezerwuj bilety!

Adres

Radisson Blu Resort & Conference
Turystyczna 15
14-100 Ostróda

Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.