Aula Auditorium Maximum w Olsztynie

Opis

Warmia i Mazury to bardzo popularna destynacja wakacyjna, niemniej warto podkreślić, że znajduje się tam również wiele ośrodków kulturalnych, które organizują świetne wydarzenia kabaretowe, teatralne i koncertowe. Jednym z nich jest olsztyńska Aula Auditorium Maximum, należąca do Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie.

Aula jest stosunkowo nowym miejscem na kulturalnej mapie Polski, ale zdążyła już ugościć wiele sław, takich jak: Kabaret Smile, Kabaret Paranienormalni, Edytę Geppert czy pianistę Romana Wróblewskiego. Auditorium Maximum oferuje rozrywkę i kulturę „na maxa”, dzięki czemu szybko stało się jednym z centrów spotkań kulturalnych nie tylko Olsztyna, ale całego regionu Warmii i Mazur.

Sala widowiskowa jest wyposażona w 494 miejsca umieszczone w dwudziestu rzędach. Duża scena zapewnia przestronność wnętrza i komfort podczas wydarzeń – zarówno dla osób występujących na scenie, jak i dla widzów i widzek. Aulę wyposażono także w nowoczesny sprzęt nagłośnieniowy – do dyspozycji organizatorów imprez rozrywkowych pozostają mikrofony stacjonarne i przenośne, rzutnik multimedialny, a także dodatkowe nagłośnienie rozmieszczone w całej sali (aby dźwięk mógł się lepiej nieść).

Aula Auditorium Maximum jest zlokalizowane jest przy ulicy Wojska Polskiego 13. W okolicy znajduje się kilkanaście miejsc parkingowych, jak również kilka punktów gastronomicznych oferujących kawę, herbatę czy dania restauracyjne.

Repertuar wydarzeń w Aula Auditorium Maximum

Dotychczas zrealizowaliśmy w Auli Auditorium Maximum takie przeboje komediowe jak: „Dobrze się kłamie”, „Nerwicę natręctw” czy „Przygodę z ogrodnikiem”. Bilety na wszystkie wydarzenia są dostępne online na naszej stronie internetowej.

Bilety

02.12.2023
16:00
Wstyd - komedia "Teściowie" w wersji teatralnej
Aula Auditorium Maximum Olsztyn
02.12.2023
18:30
Wstyd - komedia "Teściowie" w wersji teatralnej
Aula Auditorium Maximum Olsztyn

Adres

Aula Auditorium Maximum w Olsztynie
Wojska Polskiego 13
10-292 Olsztyn

Zobacz dojazd na Google Maps →

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.