Artysta

Kabaret Smile

Bio

Kabaret Smile bawi widzów swoim żartem już od 2003 roku. W ich programach niczego nie brakuje. Jest tu wszystko, co najlepsze w polskim kabarecie – od dowcipu obyczajowego po parodię różnorakich piosenek i stylów muzycznych.

Kabaret Smile powstał w Lublinie we wrześniu 2003 roku. Na scenie starają się prezentować zawsze jak najwięcej nowości, żeby regularnie rozbawiać widzów do łez. Podczas występów Kabaretu Smile możemy spotkać różne rodzaje humoru – wszystko to za sprawą Michał Kincela, Andrzeja Mierzejewskiego, Pawła Szwajgiera, Jakuba Bożyka i ich szalonych pomysłów. Członkowie kabaretu zawsze w wywiadach podkreślają, że ich kluczem do sukcesu jest trafiony żart sytuacyjny.

Podczas swojej kariery wielokrotnie byli doceniani przez publiczność i krytyków. W 2005 roku zdobyli swoją pierwszą nagrodę – III miejsce na XXVI Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry.

Rok później zdobyli aż trzy statuetki – III miejsce na XXII Przeglądzie Kabaretowym PaKA w Krakowie, I miejsce i nagroda publiczności na Przeglądzie Kabaretowym K.O.K.S.i Grand Prix, a także nagrodę publiczności na Przeglądzie Kabaretów Studenckich P.K.S. w Warszawie.

Kabaret Smile na scenie z nowym programem w 2022

W 2022 roku grupa Smile przygotowała coś specjalnego. To zupełnie nowy program, nad którym artyści pracowali przez ostatnie lata.

W 2020 i 2021 mogliśmy zobaczyć występy Kabaretu Smile z programem „Tu i teraz”. To owoc obserwacji prowadzonych przez członków Kabaretu Smile w ramach akcji #obserwujemywas. W występach zobaczymy nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina. Kabareciarze komentują też wpływ nowoczesnych technologii na nasze życie, oraz odgrywają scenki rodzajowe z życia typowego „Seby” i celebrytów z pierwszych gazet.

Gdzie można zobaczyć Kabaret Smile? Odpowiedź znajdziecie w naszym repertuarze.

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.