Blog

Kabaret Smile w Bydgoszczy – zabawa na całego!

Anna Stankiewicz-Sztybel
„Wyśmienita zabawa i humor na najwyższym poziomie” – tak oceniacie nasze pierwsze wydarzenie zorganizowane w reżimie sanitarnym w zamkniętej sali widowiskowej. Mowa oczywiście o występie kabaretu Smile w Bydgoszczy. Dziękujemy, że byliście z nami, i zapraszamy na więcej!

Po gorącym lecie, podczas którego graliśmy w plenerze, przyszedł czas wydarzeń w zamkniętych salach: teatrach, filharmoniach i operach. Ta jesień nie będzie wyglądała tak, jak byśmy wszyscy sobie tego życzyli. Sale widowiskowe w całej Polsce mogą przyjmować co najwyżej połowę widzów. Wszyscy będziemy musieli zachowywać bezpieczny dystans, nosić maseczki i dezynfekować ręce. Ale nie zmieni się najważniejsze: spektakle i koncerty będą grane w ten sam sposób, czyli na 100 procent. Jak zawsze chcemy przekazać wam najwyższą możliwą dawkę energii, śmiechu i relaksu w jednym.

Smile otwiera sezon jesienny

Zaczęliśmy od Bydgoszczy. Kabaret Smile wystąpił dla was w miniony weekend aż trzy razy! Artyści zagrali dwukrotnie w sobotę i dodatkowo w niedzielę. Podczas wszystkich występów dostępne miejsca były w całości zajęte. „Wyśmienita zabawa, humor na wysokim poziomie. Dziękuję za olbrzymią dawkę pozytywnej energii. Jedyny minus to brak możliwości osobistego spotkania z aktorami😎 ale to zawdzięczamy wszechobecnemu wirusowi” – pisał jeden z widzów na naszej stronie zaraz po wydarzeniu.

Superkabaret, superprogram. Oni są naprawdę profesjonalistami. Zabawa na całego, monologi wspaniałe. Rodzina się pyta, kiedy następny program w Bydgoszczy 😊 – dodał kolejny zadowolony klient.

Smile zaprezentował nowy program – Tu i teraz, który, jak podkreślają sami twórcy, jest wynikiem akcji #obserwujemywas. Z zebranego materiału powstały skecze ukazujące codzienność z przymrużeniem oka.

– Widzowie byli bardzo zdyscyplinowani, każdy miał założoną maseczkę, nie zapomniał o dezynfekcji i ze zrozumieniem wypełniał oświadczenia o stanie zdrowia – podkreśla Anita, odpowiedzialna za wydarzenie. – Jednocześnie udało nam się osiągnąć to, czego bardzo chcieliśmy, czyli wywołać uśmiech na twarzy naszych klientów. To był udany wieczór!

Bożenka, Merlin i ZUS w wykonaniu Smile

Widzowie śmiali się do łez w trakcie oglądania nowych perypetii małżeństwa Bożenki i Merlina, którzy tym razem postanowili wspólnie obejrzeć film. Ten jednak, jak można się domyślać, stał się tylko tłem wieczoru, ważniejsza była oczywiście rozmowa dwójki małżonków. W Bydgoszczy z dużym entuzjazmem widzowie przyjęli także skecz o ZUS-ie, który opowiadał historię petenta ze złamaną nogą, łączącego się zdalnie z pracownikiem jednostki.

alt text

Spotkania z kabaretem Smile to także obowiązkowe występy publiczności. Tak było i tym razem. Część z widzów uczestniczyła w tworzeniu wydarzenia. Na koniec powstał także niezapomniany układ choreograficzny z Bydgoszczą w tle. Pojawiła się również niespodzianka. Jaka? Musicie zobaczyć to sami, na żywo.

Zapraszamy na Smile do Torunia i Koszalina. Sprawdźcie, jak działa na Was kabaret, i bądźcie „Tu i teraz”!

Grupa fanów kabaretu Smile

Na koniec intensywnego weekendu kabaret Smile nie zapomniał o swoich fanach, którzy nie przybyli do Bydgoszczy. Specjalnie dla nich nagrał krótki filmik, w którym podkreślili swoje zaskoczenie, że takowa grupa istnieje na Facebooku od kilku miesięcy.

Chcieliśmy was serdecznie pozdrowić, cieszymy się, że macie wspólne zainteresowania. Dziękujemy, że tam jesteście, to znaczy dla nas, że jest jakiś sens tego, co robimy – podkreślił Michał Kincel.

– I nie przejmujcie się, my też przytyliśmy na kwarantannie – dodał żartobliwie Paweł Szwajgier.

Grupa fanów Smile jest dostępna TUTAJ. Czekamy na was!

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.