Blog

Kabarety na lato 2021 – jakie nowości w nadchodzących miesiącach?

Adam Genderka
Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Smile… Co mają ze sobą wspólnego? W 2021 potrzebujemy ich jak nigdy dotąd, bo przecież śmiech to zdrowie! Kochamy żyć z uśmiechem, dlatego przygotowaliśmy dla Was zestawienie najlepszych kabaretów i ich nowych programów, na które można kupić bilety w 2021 roku.

Panowie z Kabaretu Moralnego Niepokoju z całą pewnością za długo siedzieli w domu podczas pandemii. Na szczęście wyszło im to na dobre i zaowocowało stworzeniem nowego programu – „Za długo panowie byli grzeczni”. Podczas występów będziemy mogli odetchnąć od panującego od roku wirusa i oddać się beztroskiej rozrywce w najlepszym wykonaniu.

alt text

Humor Kabaretu Moralnego Niepokoju w nowym programie jest dokładnie taki, jak przez ostatnie 28 lat występów – ciepły, błyskotliwy i inteligentny. Robert Górski jak zawsze stara się poruszać tematy z życia codziennego – relacje rodziców z dziećmi, kontakt między sąsiadami czy spotkania rodzinne. Nowy program z wykorzystaniem całej gamy barwnych postaci zachęca nas do wyjścia z odgórnie przypisanych ról.

KMN motywuje nas, żeby w końcu żyć własnym życiem... bo jak długo jeszcze panowie mają być grzeczni?!

Zapinamy pasy i ruszamy w trasę pełną uśmiechu! Występy Kabaretu Moralnego Niepokoju będziemy mogli zobaczyć w Toruniu, Koszalinie, Łodzi, Kołobrzegu innych miastach. Bilety na kabaret można kupić tutaj:

Kabaret Moralnego Niepokoju – „Za długo panowie byli grzeczni”

Kabaret Smile – „Tu i teraz”

Podczas swojej kariery wielokrotnie byli doceniani przez publiczność i krytyków. W 2005 roku zdobyli swoją pierwszą nagrodę – III miejsce na XXVI Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Panowie z Kabaretu Smile już nie mogą wysiedzieć w domu i przebierają nóżkami, aby pojawić się na scenie. Za długa przerwa w występach nie jest korzystna dla żadnego komika, o czym wspominał Paweł Szwajgier:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, bardzo głodni sceny, głodni widowni i kontaktu z publicznością, bo kabaret bez publiczności nie istnieje.

Próbowaliśmy coś działać internetowo w czasie pandemii, ale to zupełnie nie nasza bajka. My musimy mieć żywego widza i tylko wtedy się doskonale czujemy” – mówił Paweł Szwajgier podczas wywiadu w Radiu Lublin.

Nowy program to nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina. To wpływ nowoczesnych technologii na nasze życie codzienne, a także scenki rodzajowe z życia Seby i celebrytów z pierwszych stron gazet. Bilety na Kabaret Smile dla ludzi spragnionych dobrej rozrywki dostępne są tutaj: Kabaret Smile – „Tu i teraz”

Neo-Nówka zapowiada wiele wrażeń

Tak jak ich koledzy po fachu, Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki z Kabaretu Neo-Nówka przygotowali dla nas niemałą serię zaskoczeń w 2021 roku. W tym roku poza przełożonymi występami z programem „Żywot Mariana” czeka nas jeszcze wyjątkowy jubileusz – 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka.

alt text

„Żywot Mariana” to historia statystycznego Polaka. Takiego, którego możemy spotkać na ulicy.

Kabaret Neo-Nówka stara się pokazać losy Mariana od narodzin aż po grób, jednocześnie odpowiadając na pytanie, które trapi ludzkość od zarania dziejów – „jak żyć?”.

Jeżeli nie udało Wam się jeszcze obejrzeć tego programu na żywo, nic straconego!

Kabaret Neo-Nówka – „Żywot Mariana”

Przez 20 lat istnienia Kabaretu Neo-Nówka powstało wiele kultowych postaci scenicznych. Bogu, Wandzia, Rodzina Paciaciaków i inni bohaterowie pojawią się na scenie podczas jubileuszowej trasy.

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to dla widzów niesamowity wizualny show, pełen luzu, improwizacji i nowości. Na scenie będziemy mogli zobaczyć również zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną występów.

Polska Noc Kabaretowa – wszystko w jednym

Organizatorzy Polskiej Nocy Kabaretowej w tym roku naprawdę zaszaleli ze składem. Podczas tegorocznej edycji wystąpi aż sześć formacji na żywo: Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Nowaki, Kabaret K2 (w roli prowadzących) oraz Igor Kwiatkowski. Organizatorzy i komicy niesamowicie stęsknili się za publicznością i już nie mogą się doczekać, żeby zobaczyć Was na miejscach pod sceną.

alt text

Niezwykła różnorodność występów i humoru gwarantują, że na Polskiej Nocy Kabaretowej każdy znajdzie coś dla siebie. Jakie konkretnie skecze pojawią się w tym roku na deskach amfiteatrów? Tego nie wie nikt, poza samymi członkami kabaretów… ale na takie niespodzianki zawsze warto czekać.

Lato 2021 pełne kabaretowych emocji

Śmiech to zdrowie, a idąc tym tokiem myślenia… już powoli możemy otwierać aptekę. Siedem kabaretów, setki skeczy i humor od najbardziej znanych komików – to nasza propozycja na lato 2021.

Pełną ofertę występów kabaretowych znajdziecie w naszym repertuarze.

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.