Blog

Kabarety w lato 2020. Gdzie wystąpią?

Anna Stankiewicz-Sztybel
Duża dawka humoru w towarzystwie najzabawniejszych polskich kabaretów? Brzmi jak dobry plan na lato. Zaplanuj lato 2020 i spędź je wspólnie z Kabaretem Moralnego Niepokoju, Kabaretem Smile i Kabaretem Młodych Panów. Sprawdź, gdzie już niedługo wystąpią najzabawniejsi polscy artyści!

Kabarety cieszą się niesłabnącą popularnością. Zwłaszcza w okresie letnim, kiedy wybieramy się na wypoczynek, chętnie urozmaicamy sobie czas występami najpopularniejszych artystów kabaretowych. Każdy, kto lubi się śmiać, przynajmniej raz w życiu (a może sezonie!) powinien uczestniczyć w takim niesamowitym wydarzeniu i zobaczyć, jak wygląda amfiteatr wypełniony rozbawionymi i zrelaksowanymi ludźmi.

Przygotowaliśmy dla was niezapomniane kabarety na wakacje 2020 i nie tylko, które rozbawią was do łez. Weźcie ze sobą chusteczki i szykujcie się na skurcze mięśni brzucha, przed nami lato pełne śmiechu!

Nowy program Kabaretu Moralnego Niepokoju w Giżycku

Tego nie znajdziecie w telewizji. Kabaret Moralnego Niepokoju przygotował dla nas nowy program Tego jeszcze nie grali. Znani z zamiłowania do polityki kabareciarze tym razem nie podejmą tego tematu w swoich skeczach.

Nasz przewodni skecz, który ciągnie cały program, opowiada historię zespołu muzycznego, który spotyka się na próbie.

Do tej próby jednak nie dochodzi, bo bohaterowie zaczynają rozmawiać o kłopotach ze swoimi dziećmi opowiadał w Infomuza.pl Robert Górski, lider i autor większości tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju.

W trakcie niemal dwugodzinnej komicznej uczty Kabaret Moralnego Niepokoju odpowie na pytania, które każdy zadał sobie przynajmniej raz w życiu. - Jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować, próbując wybrać restaurację na obiad? Jak przy pomocy sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki? Co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami? Musicie to zobaczyć!

alt text

Kabaret Moralnego Niepokoju latem 2020 odwiedzi:

2 sierpnia Amfiteatr Twierdzy Boyen w Giżycku, 3 sierpnia Amfiteatr w Olsztynie, 8 sierpnia Amfiteatr w Ostródzie, 11 września Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, 13 września Halę Sportową Powiatego Centrum Sportu, 13 września Halę Sportowo - Widowiskową MOSiR w Elblągu, 14 września Kinoteatr Adria w Bydgoszczy

Absurdalna codzienność z Kabaretem Młodych Panów w Olsztynie

Panowie z Kabaretu Młodych Panów ukazują w krzywym zwierciadle codzienne sytuacje, które dotyczą nas wszystkich. W programie „To jest chore” przekonują, że nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani.

alt text

Zabawne skecze, zaskakujące puenty, piosenki z przekazem, a to wszystko przyprawione szczyptą ironii – taka mieszanka sprawia, że czas spędzony z Kabaretem Młodych Panów mija bardzo szybko, a my chcemy zdecydowanie więcej!

Wybierając się na ten kabaret, czeka na nas dużo niespodzianek. Jedną z nich jest… no właśnie! Podpowiemy tylko, że każda krawcowa byłaby dumna z takiego dzieła. Reszty dowiecie się na letnim występie Kabaretu Młodych Panów.

Kabaret Młodych Panów latem 2020 odwiedzą:

29 sierpnia Amfiteatr w Ustroniu

Bożenka i Merlin, czyli kabaret Smile w Żywcu

Kabaret Smile – tworząc swój najnowszy program Tu i teraz – inspirował się codziennością swoich fanów. W tym celu powołał do życia akcję #obserwujemywas.

Efektem jest program, w którym zobaczycie perypetie w domu Bożenki i Merlina. Nie zabraknie także typowego Seby i celebrytów z pierwszych stron gazet. Smile obśmiewa też to, jak nowoczesna technologia wpływa na nasze życie. Jak podkreśla kabaret, akcja #obserwujemywas nie kończy się tylko na stworzeniu cyklu nowych skeczy. Panowie chcą, by każdy z nas stał się „tu i teraz” uczestnikiem niezapomnianej zabawy.

Kabaret Smile latem 2020 odwiedzi:

5 września Kinoteatr Adria w Bydgoszczy

Tagi:

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.