Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana

Opis

4.8 / 5
22 oceny
Recenzje
Swoim nowym spektaklem kabaretowym Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka.Żywot Mariana” jest zabawny, rozluźniający, ale i zmuszający do przemyśleń. 

Widzowie śledzą losy tytułowego Mariana – statystycznego Polaka – od narodzin aż po kres życia. Może ten program nie każdemu pomoże odpowiedzieć na pytanie „Jak żyć?”, ale z pewnością dostarczy mnóstwo okazji do śmiechu. 

Program wzbogacony jest autorskimi piosenkami i oprawą muzyczną w wykonaniu zespołu Żarówki. Do tego światło, dźwięk i tysiące zadowolonych widzów. Polecamy z ręką na sercu.

Recenzje (22)

Super występ, dawno już się tak nie uśmiałem , dałbym nawet 8 gwiazdek gdyby była taka możliwość. Serdecznie pozdrawiam
MF Łódź 2021-09-12 19:30:00
Udany występ miło było choć na chwilę zapomnieć o pandemii
agamat Łódź 2021-09-12 19:30:00
Gorąco polecam występ "na żywo" kabaretu Neo-nówka
sylbec Łódź 2021-09-12 19:30:00
Bardzo dobry występ i zabawa. Polecam na przyszłość.
Piotras Łódź 2021-09-12 19:30:00
Jak zawsze super występ, świetnie spędzony czas 🙂
Łódź 2021-09-12 19:30:00

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.