Artysta

Radek Bielecki z Kabaretu Neo-Nówka

Bio

Czy słynnego „Bogu” trzeba jeszcze komuś przedstawiać? Ta wykreowana przez Radosława Bieleckiego postać to chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów polskich skeczów. Niezależnie od kreacji Bielecki od lat wywołuje salwy śmiechu podczas występów Kabaretu Neo-Nówka.

Radosław Bielecki urodził się w 1978 roku w Lidzbarku Warmińskim, gdzie już jako licealista był wolontariuszem podczas Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry, najstarszej imprezy kabaretowej w Polsce. Jak sam podkreśla – czuje się dzieckiem tego festiwalu. Z wykształcenia jest dziennikarzem. Pracował w Radiu Sfera, Radiu Gra oraz „Gazecie Olsztyńskiej” i „Gazecie Lidzbarskiej”. Równolegle do pracy dziennikarskiej rozwijał pasję kabaretową. Swój pierwszy kabaret założył w wieku 26 lat – z Kabaretem Snobów wygrywał pierwsze festiwale i zdobywał nagrody. W 2008 roku, na zaproszenie Romana Żurka i Michała Gawlińskiego, dołączył do Kabaretu Neo-Nówka i przeprowadził się do Wrocławia.

Razem z Radkiem grupa zagrała dotychczas sześć programów. Ostatni z nich, „Kabaret Neo-Nówka: Żywot Mariana”, grupa prezentowała w 2019 roku. W 2021 roku Neo-Nówka przygotowała coś specjalnego.

20. urodziny Neo-Nówki

Kabaret Neo-Nówka zaprasza wszystkich widzów do wspólnego świętowania ich 20-lecia! W programie spotkamy znanych i lubianych bohaterów – będą m.in. Bogu, Wandzia i rodzina Paciaciaków w zupełnie nowych skeczach. Panowie, jak zawsze, błyskotliwie skomentują otaczającą nas rzeczywistość. Nie zabraknie wyjątkowej oprawy multimedialnej i muzycznej – kabaretowi na scenie towarzyszyć będzie zespół Żarówki, który zapewni muzykę na żywo. 20. urodziny Neo-Nówki to idealna propozycja na spędzenie wieczoru w doborowym towarzystwie, z ogromną dawką dobrego humoru i luzu. Świętujcie razem z nami – dobrej zabawy!

Bilety

31.07.2022
20:00
Kabaret Neo-Nówka - 20-lecie
Amfiteatr w Kołobrzegu Kołobrzeg
26.08.2022
19:00
Kabaret Neo-Nówka - 20-lecie
Amfiteatr w Kołobrzegu Kołobrzeg
06.08.2022
20:00
Kabaret Neo-Nówka - 20-lecie
Amfiteatr Twierdzy Boyen Giżycko

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.