Artyści

Kabaret Neo-Nówka - 20-lecie

Opis

4.9 / 5
178 ocen
Recenzje
Jubileusz Kabaretu Neo-Nówka okazał się takim sukcesem, że trzeba go powtórzyć! Grupa wybrała na 2022 rok kilka miast, w których po raz ostatni pojawi się okazja, by świętować 20-lecie najpopularniejszego kabaretu w Polsce.

Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka to wydarzenie, które zaskoczy widza nie tylko formą tekstową, ale również rozmachem przedsięwzięcia. Wizualizacje multimedialne i oprawa muzyczna na najwyższym poziomie – jesteśmy pewni, że te występ zapamiętacie na bardzo długo. 

Artyści gwarantują niezwykły jubileuszowy koncert w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną całego wydarzenia. Możemy stwierdzić jedno – jeszcze nie byliście na takich urodzinach.

Bilety

Recenzje (178)

2021-10-29 20:00:00 Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR, Elbląg
Było Super 😍
Izka
2021-10-29 20:00:00 Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR, Elbląg
Nie było najlepszych skeczy: "Dobrawa", "Teleexpress", "Stypa" czy "Namiot".
Dobrawa
2021-10-31 20:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Superrr! Uśmialiśmy się a to chyba najważniejsze! Są moim "wskazodrogiem" :):):)
MPL
2021-10-31 16:30:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Super wystep. Bardzo miło i sympatycznie upłynął czas. Polecam każdemu kto chce się oderwać od trudów dnia codziennego.
marek2289
2021-10-30 20:00:00 HSW Immobile Łuczniczka, Bydgoszcz
SWIETNA ZABAWA
Alina

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.