Blog

Kabarety 2021. Z kim będziemy się śmiać w tym roku?

Marta Fortowska
Śmiechu nigdy za wiele! Dlatego warto już zarezerwować bilety na kabarety w 2021 roku. Kto rozbawi nas do łez? Które skecze najbardziej zapadną nam w pamięć? Kabaret Moralnego Niepokoju wraca z nowiutkim programem, a Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Sprawdź, kto odwiedzi twoje miasto, i już dziś wpisz w swój kalendarz, kiedy planujesz się dobrze bawić!

Jedno jest pewne: dobrego humoru potrzeba nam teraz jak nigdy wcześniej. Receptą na niezły ubaw są bilety na kabaret. Na ratunek przychodzą zespoły wyposażone w dużą dawkę pozytywnej energii i śmiechu. Kabaret Moralnego Niepokoju kończy z byciem grzecznym i zaczyna grać nowy program, a panowie z Neo-Nówki przygotowują się do świętowania 20-lecia istnienia.

Na fanów kabaretów czekają więc nowe żarty, ale również znane i lubiane skecze na tle wyjątkowej scenografii i w towarzystwie doskonałej oprawy muzycznej.

Oto, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Kabarety 2021. Dwa programy – podwójna radość od Kabaretu Moralnego Niepokoju

Zaczynamy od Kabaretu Moralnego Niepokoju, który będzie można oglądać aż w dwóch propozycjach! Pierwsza to nowy program, wciąż jeszcze tajemniczy, pod nazwą „Za długo panowie byli grzeczni”. Na razie znany jest tylko plakat, ale jeśli wierzyć tytułowi – powinniśmy przygotować się na jazdę bez trzymanki!

alt text

Poza premierową odsłoną Kabaretu Moralnego Niepokoju zespół będzie można zobaczyć także w programie, który niezmiennie cieszy się popularnością wśród widzów. Mowa oczywiście o „Tego jeszcze nie grali”! To występ, podczas którego będziemy mogli wspólnie pośmiać się z rzeczy, które dotyczą nas wszystkich: rodzinnych wakacji, szkolnych problemów czy codziennego domowego życia. Kabaret Moralnego Niepokoju odwiedzi Katowice, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, Wałbrzych, Dąbrowę Górniczą i Łódź.

• Bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju z programem „Za długo panowie byli grzeczni” kupisz TUTAJ

• Bilety na Kabaret Moralnego Niepokoju z programem „Tego jeszcze nie grali” kupisz TUTAJ

Kabaret Neo-Nówka – nie przestają zaskakiwać

Nasi widzowie Kabaret Neo-Nówka również będą mogli zobaczyć w dwóch odsłonach. Roman Żurek, Michał Gawliński i Radosław Bielecki przygotowali dla swojej publiczności aż dwa programy. Pierwszym jest „Żywot Mariana”, czyli „podróż w głąb duszy Polaka”. I chociaż brzmi to bardzo refleksyjnie, możemy zagwarantować, że okazji do śmiechu nie zabraknie. W programie pojawią się także autorskie piosenki Kabaretu Neo-Nówka, a na scenie towarzyszyć im będzie zespół Żarówki.

alt text

Kolejna propozycja to okazja do świętowania – „20-lecie Kabaretu Neo-Nówka” to jedyne takie wydarzenie w Polsce! Z tej okazji zespół przygotował coś specjalnego: koncert z rozmachem, jubileusz, jakiego jeszcze nie było. 20 lat na scenie – to brzmi dumnie! W skeczach pojawią się uwielbiani przez publiczność bohaterowie: Bogu, Wandzia i rodzina Paciaciaków. Zapraszamy do wspólnego świętowania! Kabaret Neo-Nówka zobaczyć będzie można w Łodzi, Elblągu, Bydgoszczy i Toruniu.

• Bilety na Kabaret Neo-Nówka z programem „Żywot Mariana” kupisz TUTAJ

• Bilety na Kabaret Neo-Nówka z programem na 20-lecie kupisz TUTAJ

Co zaobserwował Kabaret Smile? Nowy program „Tu i teraz”

Mistrzowie humoru sytuacyjnego i piosenek kabaretowych powracają! Wielokrotnie nagradzany zespół z Lublina, odpowiedzialny za wykreowanie takich postaci jak Bożenka czy Merlin, tym razem opowiadać będzie o tym, co zaobserwowali w nas samych.

alt text

W ramach akcji #obserwujemywas Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski i Paweł Szwajgier zbierali inspirujące historie, z których złożyli program „Tu i teraz”. Nie zabraknie w nim scenek z życia codziennego typowego „Seby”, polskich celebrytów i wspomnianych już wcześniej Bożenki i Merlina. Program „Tu i teraz” celnie i w zabawny sposób podsumowuje nasze życiowe perypetie, a obejrzeć go będzie można m. in. w Toruniu i Koszalinie.

• Bilety na występ Kabaretu Smile kupisz TUTAJ

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.