Blog

Maciej Stuhr w nowym wydaniu! Zobacz „MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!”

Asia Tarasińska
Stand-up czy kabaret? Optymizm czy pesymizm? Zagadkowy opis czy sprawozdanie bez niespodzianek? Co wybrałby Maciej Stuhr? Aktor powraca na scenę kabaretową w wielkim stylu z nowym programem o intrygującym tytule, aby odpowiedzieć na wszystkie nasze pytania. Występ „Mam to wszystko w standupie!” to znakomita rozrywka dla każdego. Artysta postawił na stand-up i kabaret w jednym, pozytywne myślenie, satyrę i zagadkowość. Zobaczcie sami, co o otaczającej nas rzeczywistości powie Maciej Stuhr.

Nowy program kabaretowy Macieja Stuhra – „Mam to wszystko w standupie!”

Najnowszy program Macieja Stuhra „Mam to wszystko w standupie!” to doskonałe połączenie satyry oraz żartów na wysokim poziomie, błyskotliwych spostrzeżeń na temat otaczającej nas rzeczywistości i aktorskich umiejętności krakowskiego artysty. Gra słów w tytule to dowód dystansu i niezwykłego poczucia humoru Macieja Stuhra.

Co kryje się za obietnicą posiadania „wszystkiego w stand-upie”? To pytanie, które najbardziej budzi naszą ciekawość. Jak można zebrać całą esencję sztuki komediowej w jednym występie? Odpowiedzi na te pytania zapewne dostarczy nam Maciej Stuhr we własnej osobie. Aktor, jak nikt inny, potrafi stworzyć przyjazną i radosną atmosferę zarówno na scenie, jak i wśród widowni. Zdolność do swobodnej interakcji z publicznością to jego znak rozpoznawczy.

Maciej Stuhr Mam to wszystko w standupie

Maciej Stuhr nie boi się komentować aktualnych wydarzeń, mówić głośno o tym, co myśli i czuje. Co zdradzi nam tego wieczora? Jedno jest pewne – 30 lat estradowego doświadczenia to nie przelewki, a energia artysty nie słabnie. Spotkajmy się na widowni!

Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra

Aktor, reżyser, felietonista, artysta kabaretowy, konferansjer, scenarzysta, reżyser, aktor dubbingowy, wykładowca, człowiek zaangażowany w akcje charytatywne i społeczne. To właśnie Maciej Stuhr, prawdziwy człowiek orkiestra. Jest absolwentem psychologii na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ukończył również aktorstwo w krakowskiej Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej. W 2019 roku uzyskał stopień doktora. Tytuł obronił w łódzkiej filmówce.

Na wielkim ekranie po raz pierwszy pojawił się w 1988 roku w filmie „Dekalog X” Krzysztofa Kieślowskiego.

Do najbardziej znanych tytułów w jego filmografii należą produkcje „Chłopaki nie płaczą”, „Listy do M.”, „Pokłosie”, „Planeta singli”, „Czerwony kapitan” oraz „Fucking Bornholm”. Wielokrotnie grał również w serialach, które widzowie pokochali od pierwszego odcinka. Widzieliście już wszystkie sezony „Belfra” oraz „Szadzi”? Jeśli nie, wszystko przed Wami. Maciej Stuhr w roli nauczyciela oraz seryjnego mordercy to aktorska uczta na jesienne wieczory. W ostatnim czasie zagrał w głośnym filmie Agnieszki Holland „Zielona granica”.

Macieja Stuhra zobaczycie nie tylko na ekranach telewizorów i kin. Wielki sukces osiągnął także jako aktor teatralny. Artysta współpracował z wybitnymi reżyserami. Od dziecka przyglądał się pracy ojca, Jerzego Stuhra, w Narodowym Starym Teatrze im. Heleny Modrzejewskiej. Na szczególną uwagę zasługują role stworzone w spektaklach Krzysztofa Warlikowskiego.

Stand-up czy kabaret?

Jesteście fanami klasycznych form kabaretowych czy może stand-up’u, który w ostatnich latach zyskuje na popularności? Maciej Stuhr ma doświadczenie w obu tych formach!

Tuż po maturze artysta dołączył do Kabaretu Artura I zainicjowanego przez Artura Ilgnera. Maciej Stuhr interesował się twórczością kabaretową nie tylko jako młody artysta, ale także jako początkujący naukowiec. Na krakowskiej psychologii obronił pracę pod tytułem „Reakcje publiczności kabaretowej”.

W 1995 roku aktor wraz z Bogusławem Kaczmarczykiem założył w Krakowie Kabaret Po Żarcie. Grupa działała do 1999 roku. Najsłynniejszym skeczem stworzonym przez artystę jest „Rozmowa telefoniczna”.

Maciej Stuhr jest także utalentowanym parodystą. Aktor w swojej kabaretowej karierze wziął na warsztat takie postaci jak Gustaw Holoubek czy Grzegorz Turnau. Nie boi się parodiować polskich polityków.

Obecnie stawia na występy solowe w formule stand-up’u.

Bilety na występ Macieja Stuhra – „Mam to wszystko w standupie!”

Bilety na najnowszy program Macieja Stuhra znajdziecie w zakładce „Kabarety” wraz z aktualnym repertuarem wydarzeń na rok 2023 i 2024. Zobaczcie do jakiego miasta przyjedzie aktor i powie Wam, że wszystko ma… „w standupie!”. Spędźcie wieczór w doborowym towarzystwie jednego z najwybitniejszych polskich aktorów.

Bilety

08.06.2024
16:00
Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek Katowice
08.06.2024
19:00
Katowice Miasto Ogrodów - Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek Katowice
10.06.2024
17:30
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
10.06.2024
20:00
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.