Blog

Kup voucher. Szybko i bezpiecznie – instrukcja obsługi

Anna Stankiewicz-Sztybel
Szukacie niebanalnego pomysłu na prezent? Wychodzimy wam naprzeciw! Specjalnie dla was przygotowaliśmy voucher pełen emocji. Obdaruj swoich bliskich i zaproś ich na niezapomniany koncert, spektakl lub kabaret. Sprawdź, jak szybko i bezpiecznie kupić voucher.

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Lista zakupów ciągle się powiększa, a nam brakuje czasu na ich realizację. Znacie to? Chcecie szybko, a przede wszystkim bezpiecznie, kupić prezent, który zaspokoi wszystkie gusta.

Poniżej znajdziecie szybką instrukcję obsługi zakupu vouchera Adria Art, ważnego do 2022 roku od momentu zakupu.

Chcesz kupić voucher, wejdź TUTAJ

1. Wejdź na stronę adria-art.pl i kliknij przycisk „kup voucher” w prawym górnym rogu.

Zanim zdecydujesz się na zakup vouchera, odwiedź naszą stronę i sprawdź ofertę. Przez ostatnie dwa lata zorganizowaliśmy 635 wydarzeń, w tym najwięcej spektakli i koncertów.

2. Wybierz kwotę vouchera, która cię interesuję, i kliknij ZAMÓW.

Przygotowaliśmy dla Ciebie vouchery od 50 do nawet 500 zł. Wybierz kwotę, która Cię interesuje. Możesz kupić kilka voucherów w cenie 50 zł lub jeden droższy. Zastanów się. kogo chcesz obdarować. Będzie to jedna czy kilka osób? Następnie kliknij ZAMÓW.

alt text

3. Wypełnij informacje podstawowe i kliknij ZAMÓWIENIE Z OBOWIĄZKIEM ZAPŁATY.

W informacjach dodatkowych wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail. Nie zapomnij zaznaczyć sposobu wysyłki, założyć hasła do rezerwacji oraz zaznaczyć pola dotyczące akceptacji regulaminu.

Jeśli chcesz, możesz otrzymywać od nas informacje o promocjach i nowych wydarzeniach. Wystarczy, że klikniesz zgodę na otrzymywanie newslettera na podany przez Ciebie adres e-mail. Na koniec wybierz sposób płatności i kliknij przycisk ZAMÓWIENIE Z OBOWIĄZKIEM ZAPŁATY.

alt text

alt text

4. Rezerwacja vouchera utworzona, kliknij przycisk ZAPŁAĆ TERAZ.

Brawo! Twoja rezerwacja vouchera została utworzona. Jedyne, co musisz teraz zrobić, to opłacić voucher. Już po kilku minutach otrzymasz go na podany w rezerwacji adres e-mail.

alt text

Pamiętaj! Voucher Adria Art możesz wymienić na bilet na wszystkie nasze wydarzenia. Jak to zrobić? Szczegóły znajdziesz na blankiecie vouchera.

Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię wydarzenie i miejsca na sali. Przy sposobie płatności w polu „voucher” wpisz unikalny kod, który otrzymałeś na adres e-mail. I już!

A teraz przygotuj najlepsze ciuchy z szafy i oczekuj na wydarzenia. Widzimy się pod sceną.

Dlaczego warto skorzystać z naszego vouchera? Przeczytaj TUTAJ

Bilety

06.04.2024
16:00
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
06.04.2024
18:30
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.