Blog

Mrozu z koncertami Aura Tour wraca po lockdownie

Anna First
Fani Mroza długo czekali na jego koncerty. Na szczęście tej wiosny energetyczny piosenkarz wreszcie wyjdzie na scenę. Jego ostatnia trasa koncertowa – „Aura Tour”, przenoszona ze względu na pandemię – cieszyła się dużą popularnością i pozytywną opinią uczestników wydarzenia. Mrozu zagra w Bydgoszczy, Rzeszowie i Częstochowie. Jeśli jeszcze nie macie biletów, to najwyższy czas je zarezerwować!

Mrozu jest nie tylko charyzmatycznym wokalistą, ale też producentem muzycznym i autorem tekstów. Zdobywca platynowej płyty za album „Rollercoaster” powrócił na listy przebojów w 2020 roku za sprawą albumu „Aura”. Wtedy też został nominowany do najważniejszej w naszym kraju nagrody muzycznej – Fryderyków.

Po zimowej przerwie spowodowanej lockdownem Mrozu powraca na scenę. W najbliższym czasie koncerty Mroza zaplanowaliśmy w Bydgoszczy, Rzeszowie i Częstochowie. Wiele osób czekało długie miesiące na to, by posłuchać artysty w tych miastach. Ci, którzy w zeszłym roku przyłączyli się do naszej akcji #trzymambilet, wreszcie będą mieli okazję go wykorzystać i uczestniczyć w niezapomnianym muzycznym wydarzeniu. Warto spędzić jeden z wieczorów w wykreowanej przez Mroza niezwykłej atmosferze.

alt text

Mrozu – Aura Tour ze znanymi przebojami

Artysta uraczy publiczność singlami z najnowszej płyty, takimi jak „Aura” czy „Napad”. Przyjemnym akcentem będzie również powrót do hitów: „Jak nie my, to kto” czy „Miliony monet”. Wszystko to w nowych aranżacjach, opartych na rock’n’rollu, soulu i bluesie.

Koncerty Mroza charakteryzują się potężną dawką energii i elektryzującą, pozytywną atmosferą. Choreografia oraz oświetlenie – wszystko jest zawsze dopięte na ostatni guzik. Podczas ostatniego koncertu Mroza w październiku publiczność doskonale się bawiła, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich warunków sanitarnych.

Widzowie podczas wiosennych wydarzeń również będą pamiętać o bezpieczeństwo. Przed wejściem na salę przygotowane będą pojemniki z płynem do dezynfekcji. Miejsca dla widzów będą przygotowane w reżimie sanitarnym, z zachowaniem odpowiedniego dystansu.

Mrozu – metamorfoza. Od „Miliona monet” do „Aury”

Łukasz Mróz jest aktywny na polskiej scenie od 2009 roku, kiedy to wydał swój pierwszy album – „Miliony monet”. Za singiel z tej płyty otrzymał wiele nominacji, m.in. do nagród VIVA Comet oraz Eska Music Award. Mrozu już rok później wydał kolejny krążek, jednak dopiero trzeci album – „Rollercoaster”, wydany w 2014 roku, stał się punktem zwrotnym w jego karierze. Wokalista otrzymał za niego w 2016 roku platynową płytę. Słynne przeboje – „Jak nie my, to kto”, „Nic do stracenia” – pochodzą właśnie z tego krążka. Mrozu przeszedł sporą metamorfozę muzycznego stylu. Obecnie tworzy utwory z elementami soulu, bluesa czy rock’n’rolla. Albumy „Zew” oraz „Aura” ugruntowały jego pozycję na polskiej scenie muzyki rozrywkowej.

alt text

Artysta cały czas się rozwija i na pewno zaskoczy niejednego fana dźwięków charakterystycznych dla lat 70. czy 90. minionego stulecia. Na przestrzeni dekady zmieniło się nie tylko brzmienie utworów. Mrozu przeszedł również dużą zmianę wizerunku. Kiedyś zapowiadał się jako polska wersja młodego Justina Timberlake’a. Jednak jego styl ewoluował. Teraz prezentuje się modnie, w eleganckich butach i luźnej koszuli. Ciemne okulary przeciwsłoneczne są charakterystycznym elementem jego wizerunku.

Mrozu – koncerty w Bydgoszczy, Rzeszowie i Częstochowie

Wokalista odwiedzi w marcu i kwietniu trzy miasta, co będzie doskonałym przywitaniem wiosny. Każdy z koncertów odbędzie się w filharmoniach – Pomorskiej, Podkarpackiej oraz Częstochowskiej. Świetna akustyka tych sal na pewno dodatkowo umili występ. Jak zwykle Mrozu dostarczy widzom ogromną dawkę energii i… pozytywnej aury. Ten wieczór pozostanie w pamięci na dłużej.

Czytając komentarze naszych widzów, jesteśmy pewni, że publiczność jest spragniona rozrywki na żywo. Takie wydarzenia są bez porównania z tymi odbywającymi się online. Bilety na wiosenne koncerty Mroza wciąż są dostępne TUTAJ. Jeśli chcesz sprawić komuś niespodziankę, zdecyduj się na voucher i podaruj emocje bliskiej osobie.

Komentarze

utres
Łapcie - goingapp.pl/kup-bilety/lato-na-pradze-mrozu/lipiec-2021 Będzie się dziać i to całkiem sporo, masa koncertów jest planowanych. W sumie to ciekawe, w jakim to pójdzie kierunku, ale obyśmy mogli się dobrze bawić ;-)

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.