Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Wybierz miasto
Artysta

Mrozu

Bio

Twórca hitów takich jak „Aura”, „Szerokie wody” czy „Napad”. Posiadacz jednego z najbardziej charakterystycznych głosów na polskiej scenie muzycznej. Łukasz Mróz, czyli Mrozu – piosenkarz, autor tekstów, kompozytor i producent.

Mrozu pochodzi z Wrocławia – to tam stawiał pierwsze kroki na scenie, występując w Teatrze Lalek oraz w Centrum Sztuki Impart. Jest laureatem konkursu Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” oraz Viva Comet Awards i Eska Music Awards. Jego debiut muzyczny przypadł na rok 2009. Mrozu wydał wówczas swoją pierwszą płytę, „Miliony monet”, która tytułową piosenką wdarła się na listy przebojów. Kolejne albumy: „Vabank”, „Rollercoaster”, „Zew” i „Aura” przyniosły mu uznanie fanów i krytyków oraz wzmocniły jego pozycję na polskiej scenie muzycznej. Mrozu współpracował również jako wokalista i producent z czołowymi przedstawicielami muzyki reggae w naszym kraju, m.in. z Jamalem, EastWest Rockers, Junior Stressem czy Natural Dread Killaz. W 2010 roku Mrozu był uczestnikiem 11. edycji „Tańca z gwiazdami”.

Daj się ponieść Aurze – Mrozu w trasie koncertowej

W 2019 roku Mrozu wydał płytę zatytułowaną „Aura” i wyruszył w trasę koncertową pod tym samym tytułem. Aura Tour to ogromna dawka pozytywnej energii, łącząca różne gatunki muzyczne. Na koncertach można usłyszeć m.in. blues, soul oraz rock and roll. Mrozu i jego zespół oraz Adria Art odwiedzili już wspólnie CKK Jordanki w Toruniu, Amfiteatr w Gorzowie Wielkopolskim, Katowice Miasto Ogrodów i wiele innych miast. Sprawdźcie, czy wpadniemy również do Was i porwiemy Was w niesamowitą, muzyczną przygodę!

Wydarzenia

06.05.2021
17:30
Mrozu - Aura Tour
Filharmonia Podkarpacka Rzeszów
06.05.2021
20:30
Mrozu - Aura Tour
Filharmonia Podkarpacka Rzeszów
07.05.2021
20:30
Mrozu - Aura Tour
Filharmonia Częstochowska Częstochowa
07.05.2021
17:30
Mrozu - Aura Tour
Filharmonia Częstochowska Częstochowa

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.