Artysta

Mrozu

Bio

Twórca hitów takich jak „Aura”, „Szerokie wody” czy „Napad”. Posiadacz jednego z najbardziej charakterystycznych głosów na polskiej scenie muzycznej. Łukasz Mróz, czyli Mrozu – piosenkarz, autor tekstów, kompozytor i producent.

Mrozu pochodzi z Wrocławia – to tam stawiał pierwsze kroki na scenie, występując w Teatrze Lalek oraz w Centrum Sztuki Impart. Jest laureatem konkursu Agnieszki Osieckiej „Bardzo Wielka Woda” oraz Viva Comet Awards i Eska Music Awards. Jego debiut muzyczny przypadł na rok 2009. Mrozu wydał wówczas swoją pierwszą płytę, „Miliony monet”, która tytułową piosenką wdarła się na listy przebojów. Kolejne albumy: „Vabank”, „Rollercoaster”, „Zew” i „Aura” przyniosły mu uznanie fanów i krytyków oraz wzmocniły jego pozycję na polskiej scenie muzycznej. Mrozu współpracował również jako wokalista i producent z czołowymi przedstawicielami muzyki reggae w naszym kraju, m.in. z Jamalem, EastWest Rockers, Junior Stressem czy Natural Dread Killaz. W 2010 roku Mrozu był uczestnikiem 11. edycji „Tańca z gwiazdami”.

Daj się ponieść Aurze – Mrozu w trasie koncertowej

W 2019 roku Mrozu wydał płytę zatytułowaną „Aura” i wyruszył w trasę koncertową pod tym samym tytułem. Aura Tour to ogromna dawka pozytywnej energii, łącząca różne gatunki muzyczne. Na koncertach można usłyszeć m.in. blues, soul oraz rock and roll.

1 kwietnia 2022 roku światło dzienne ujrzała nowa płyta artysty pt. „Złote bloki”, którą promowały single „Złoto” i „Galacticos”. Z tej okazji Mrozu wyrusza zagrać koncerty w 2022 roku gdzie zaprezentuje na żywo najnowszy materiał. Na płycie nie zabraknie soulowych i funkowych brzmień, a także nostalgicznej podróży do czasów dorastania w blokowiskach.

Bilety

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.