Bilety

Wołomin - repertuar i bilety na wydarzenia

Bilety

Wołomin położony jest w województwie mazowieckim, zaledwie 20 km od centrum Warszawy. O Wołominie można przeczytać w Metryce Koronnej pochodzącej z 1478 roku, ale dopiero w 1919 roku uzyskał on prawa miejskie. Chociaż Wołomin zawdzięcza wiele swojemu położeniu blisko stolicy, sam również ma wiele ciekawego do zaoferowania. Ze stolicą powiatu wołomińskiego wiąże się historia rodziny Nałkowskich. W zabytkowym domu mieści się obecnie Muzeum im. Wacława i Zofii Nałkowskich. Warto odwiedzić Park Kulturowy Ossów, a także instytucje kulturalne, takie jak Miejski Dom Kultury i Kino Kultura. To tutaj toczy się życie kulturalne Wołomina, a koncerty i spektakle teatralne przyciągają mieszkańców oraz turystów.

TEATR W WOŁOMINIE – SPEKTAKLE

W Wołominie oferta kulturalna jest stale rozbudowywana i poszerzana o nowe spektakle teatralne. Przykładem na to jest Teatr Huta, działający od 2018 roku przy Miejskim Domu Kultury w Wołominie. Z Teatrem Huta współpracują znakomici aktorzy, tacy jak Grażyna Wolszczak i Piotr Cyrwus. Jedną z ważnych osobowości polskiego teatru, która odwiedziła Teatr przy wołomińskim MDK-u, jest Sonia Bohosiewicz. Artyści Teatru Huta tworzą repertuar dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki tej inicjatywie, kulturalne życie Wołomina zostało wzbogacone o kolejne talenty z zamiłowaniem do sztuk teatralnych.

KINO KULTURA – BILETY NA WYDARZENIA KULTURALNE W WOŁOMINIE

Kino Kultura, oprócz seansów filmowych, udostępnia scenę aktorom. Sala Kina Kultura dysponuje ponad 400 wygodnymi miejscami, nowoczesnym nagłośnieniem oraz oświetleniem. Dzięki temu odbywają się tutaj profesjonalnie zorganizowane koncerty muzyki popularnej, spektakle teatralne, występy kabaretowe i wiele innych wydarzeń.

Do tej pory goście Kina Kultura mieli okazję obejrzeć wiele spektakli komediowych, w tym spektakle „Pikantni”, „Między łóżkami”, „Szalone nożyczki”, „Ostra Jazda”, „Mayday 2”, „Ludzie inteligentni”, „Berek, czyli upiór w moherze 2”, „Goło i wesoło”, „Nerwica natręctw”, „Pomoc Domowa”, „Porwanie”, „Wąsik” i „Wiesz, że wiem”.

Sprawdź w repertuarze teatralnym, co zagramy w najbliższym czasie!

WOŁOMIN – KONCERTY, BILETY

Jak Wołomin radzi sobie muzycznie? Koncerty i festiwale muzyczne, organizowane przez miasto i jego instytucje potwierdzają, że kultura muzyczna w Wołominie ma się bardzo dobrze. Co roku w Wołominie organizowany jest Międzynarodowy Festiwal Pieśni Legionowej. W Miejskim Domu Kultury odbywają się Festiwal Piosenki o Zdrowiu, Festiwal Piosenki XX-lecia Międzywojennego im. Wiery Gran i wiele innych. Wołomin odwiedzili m.in. Edyta Geppert, Alicja Majewska i zespół Raz Dwa Trzy.

Bilety na koncerty w Wołominie i okolicach w 2023 i 2024 zarezerwujecie na naszej stronie.

KABARETY W WOŁOMINIE – REPERTUAR, BILETY

Dla wszystkich ceniących dobry humor i wyborną zabawę mamy dobre wieści. W Wołominie pojawili się mistrzowie dowcipu, w tym Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Hrabi, Kabaret Smile, Kabaret Neo-Nówka oraz Igor Kwiatkowski. Z pewnością zawitają tu ponownie. Bądź na bieżąco z naszym repertuarem, by nie przegapić najlepszych występów!

Jeśli w naszym repertuarze kabaretów nie ma obecnie wydarzenia, które Cię interesuje, sprawdź, co organizujemy w Warszawie. Wołomin znajduje się przy samej stolicy – warto z tego skorzystać!

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.