Artysta

Raz Dwa Trzy

Bio

Raz Dwa Trzy to jedna z niezwykle charakterystycznych formacji działających nieprzerwanie na polskiej scenie muzycznej. Od 30 lat konsekwentnie idą własnym szlakiem, pozyskując swoim autentyzmem wiernych fanów.

Zespół powstał w 1990 roku z inicjatywy studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze – Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka.

Charakterystyczną cechą twórczości Raz Dwa Trzy jest harmonia pomiędzy tekstem a kompozycją – oba te elementy odgrywają równie istotną rolę. Za warstwę liryczną odpowiada Adam Nowak, który ponadto jest wokalistą, gitarzystą i liderem zespołu. Raz Dwa Trzy wykonuje piosenki „o czymś”, co zdaje się obecnie coraz rzadszym zjawiskiem.

Albumy Raz Dwa Trzy pokryte złotem i platyną

Zespół wydał łącznie 7 studyjnych albumów. Płyta „cztery”, wydana w 1994 roku, uzyskała status złotej. Natomiast krążek „Trudno nie wierzyć w nic” i „Skądokąd” – miano platynowych. Mimo tych sukcesów Raz Dwa Trzy od początku skupiał się przede wszystkim na tym, żeby być formacją koncertową. Potwierdzają to także miłośnicy Raz Dwa Trzy, którzy regularnie przychodzą na koncerty i uczestniczą w ważnych chwilach zespołu.

W ostatnim czasie zespół świętował swój jubileusz na trasie koncertowej z okazji 30-lecia. To było niesamowite podsumowanie 30 lat piosenek, występów i wzruszeń, które minęły jak jeden koncert.

W 2022 zespół rusza w trasę koncertową pt. Człowiek czasem serce otworzy. To wieczór poświęcony niesamowitej twórczości Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego. Zespół wykona w wyjątkowych aranżacjach oryginalne interpretacje wybranych piosenek o miłości.

Bilety

10.09.2022
16:00
Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy
Planetarium Wenus Zielona Góra
10.09.2022
19:30
Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy
Planetarium Wenus Zielona Góra
04.10.2022
19:00
Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy
Filharmonia w Szczecinie - sala symfoniczna Szczecin
08.12.2022
19:00
Raz Dwa Trzy - Człowiek czasami serce otworzy
Teatr Muzyczny Łódź

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.