Niespodziewany powrót

Spektakl Teatru Gudejko

Opis

4.8 / 5
135 ocen
Recenzje

Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienity spektakl – to właśnie „Niespodziewany powrót”. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – na scenie Olbrychski i Kula – gwarantuje doskonałą rozrywkę. Za produkcję odpowiada Teatr Gudejko, twórca takich hitów, jak „Nerwica natręctw”, „Między łóżkami” czy „Goło i wesoło”.

W „Niespodziewanym powrocie” Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira. 

Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą! 

Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Kamil Kula. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia! 

Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim – trzeba się wybrać do teatru! 
 

Obsada:
Daniel Olbrychski
Kamil Kula


Recenzje (135)

2024-01-27 19:00:00 Teatr Polski, Wrocław
Spektakl zapada w pamięć, historia prawdziwa, taka z która identyfikować może się trochę każdy z nas. Pan Daniel to mistrzostwo aktorstwa, każde westchnięcie słyszalne daleko a mimo że Pan Karol emisja głosu odbiegał to rola wypadła bardzo prawdziwie tak że widz czuł emocje postaci. Polecam ten spektakl.
Alicja
2024-01-26 19:00:00 Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza
Genialny spektakl!!
Paweł
2024-01-27 19:00:00 Teatr Polski, Wrocław
Wspaniały spektakl. Życiowy i peawdziwy. Polecam.
AMK
2024-01-27 19:00:00 Teatr Polski, Wrocław
Super!
Nick
2024-01-27 19:00:00 Teatr Polski, Wrocław
Doskonały spektakl. I do śmiechu, i do refleksyjnej zadumy. Wszystkiego dokładnie tyle, ile trzeba. A Panowie...! No majstersztyk! Byłam ciekawa, jak się dopasują te dwa z pozoru różne światy. I okazało się, że idealnie! Dwaj Mistrzowie Polskiego Filmu na scenie stworzyli cudowny duet. Klasa sama w sobie.
Iwona

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.