Artyści

Niespodziewany powrót

Jak daleko pada jabłko od jabłoni?

Opis

4.5 / 5
10 ocen
Recenzje
Gąszcz różnych wątków, które splatają się w wyśmienitą komedię – to właśnie Niespodziewany powrót. Spektakl w gwiazdorskiej obsadzie – na scenie Olbrychski i Karolak – to doskonała rozrywka teatralna dla wymagającej widowni. 

W Niespodziewanym powrocie Daniel Olbrychski wciela się w postać aktora, który ma zagrać króla Leara. Szczególna trema i wielkie nadzieje związane z podjęciem tak dużego aktorskiego wyzwania nie są Olbrychskiemu obce. W końcu sam mierzył się z nimi, kiedy grał główne role w spektaklach Szekspira. 

Tłem dla aktorskich rozterek są skomplikowane relacje rodzinne – kłopoty z partnerami, rodzicami i dziećmi, które niezwykle bawią, jeśli tylko nas nie dotyczą! 

Ważną postacią jest zwłaszcza syn głównego bohatera – w tej roli doskonale znany publiczności z wielu produkcji telewizyjnych i kinowych Tomasz Karolak. Aktor o dużym talencie komediowym z wejściem w postać też nie będzie miał problemu – w końcu synem jest od urodzenia! 

Dokąd zabrną te wszystkie wątki? Jak będzie się układać relacja ojca z synem? Jest tylko jeden sposób, by przekonać się o tym wszystkim – trzeba się wybrać do teatru! 

Reżyseria: 
Magdalena Łazarkiewicz

Recenzje (10)

2021-11-13 19:00:00 Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
Szkoda ze ADRIA-ART zmieniła godziny spektaklu. Niby było można odwołać ale trzeba szukać, czytać regulamin, zaangażować się. Sam spektakl dobry. Komedia która porusza trudny temat relacji tata-syn. Polecam ale nie jest to komedia typu mocnego chichotania.
Sakal1985
2021-11-13 19:00:00 Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
Mistrzowska gra aktorów. Zarówno Pan Olbrychski jak i Pan Karolak w doskonałej formie. Polecam
Tomasz
2021-11-13 19:00:00 Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
Spektakl trochę przydługi . Świetni aktorzy . Uwielbiam Olbrychskiego również Karolaka. Daniel to ikona teatru więc trzeba obejrzeć . Miły wieczór - polecam
PanWołodyjowski
2021-11-13 19:00:00 Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
brak polskich znaków na stronie, jak tu pisac l, c, s, á, é slabo
widz :)
2021-11-13 19:00:00 Teatr im. Stefana Jaracza, Łódź
Bezapelacyjni mistrzowie sceny. Doskonałe ukazanie doświadczenia życiowego ojca i wykorzystanie go w celu ratowania totalnej katastrofy życiowej syna.
cb

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.