Artyści

Seks dla opornych

Opis

4.7 / 5
165 ocen
Recenzje
Dojrzałe małżeństwo i potrzeba seksu – co z tego wyniknie podczas wspólnego weekendu w hotelu? Komedia „Seks dla opornych” to doskonała propozycja na miły wieczór z poruszającą historią pełną humoru.

Małżeństwo z trzydziestoletnim stażem, architekt i jego żona, nigdy nie pozwolili sobie na żadne szaleństwo. Przez lata wiedli raczej banalne, pracowite, ale spokojne życie, zajmując się domem i dziećmi. Pewnego dnia bohaterowie decydują się ożywić swój związek i obudzić dawne emocje. Podczas weekendu w najmodniejszym hotelu małżeństwo będzie musiało osiągnąć pożądaną gotowość, wspierając się poradnikiem pt. „Sex dla opornych”. 

Komedia nie tylko o seksie w reżyserii Krystyny Jandy

„Seks dla opornych” to kultowa komedia w reżyserii Krystyny Jandy. To propozycja pełna burzliwych i rozbrajających scen i rozmów. Wzajemne pretensje i urazy doprowadzą bohaterów do groteskowych przeżyć, które nauczą ich doceniać wartość codziennej bliskości i namiętności.

Sprawdź repertuar teatralny i zarezerwuj bilety na najlepsze polskie spektakle komediowe.

Obsada:
Ilona Ostrowska 
Mirosław Kropielnicki
 
Reżyseria: Krystyna Janda
Przekład: Hanna Szczerkowska
Scenografia: Maciej Maria Putowski
Producent wykonawczy: Ewa Ratkowska
 
Czas trwania: 120 minut, 1 przerwa

Bilety

Recenzje (165)

2023-05-17 20:00:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Jestem rozczarowana doborem aktora do męskiej roli, który kompletnie psuł całą sztukę i doznania estetyczno-wizualne, jak wyszedł na scene myslalam ze to jakies nieporozumienie i zaraz go podmienią, nie pasował tam nijak. Sztuka o współczesnym małżeństwie - dobierajcie ludzi aby dało się na nich patrzeć. Babeczka spoko grała, starała się, widać było zaangażowanie, ratowała ten spektakl swoją grą, czego nie można powiedzieć o męskiej roli.
kristine
2023-05-17 20:00:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Bez szału
Janusz
2023-05-17 20:00:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Spektakt ciekawy, akcja komediowa przeplatana wątkami wręcz tragicznymi ale ludzkimi, każdy może się utożsamiać z bohaterami, każdy może także odnieść fabułę do własnego życia..... Polecam
LukKur
2023-05-17 20:00:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Przykro mi że w antrakcie nie było możliwości zakupu kawy 😀
Muzyk
2023-05-17 20:00:00 Teatr im. Juliusza Słowackiego, Kraków
Bawiliśmy się wspólnie ze znajomymi wyśmienicie. Polecamy ten spektakl na miłą i bardzo wesołą odskocznię od codzienności.
Piotr

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.