Agata Wątróbska

Agata Wątróbska przede wszystkim związana jest z teatrem. Niemniej aktorka pojawia się także na ekranach telewizorów. Widzowie z pewnością kojarzą jej kreacje z seriali takich, jak „Samo życie” czy „Na Wspólnej”. Obecnie jej talent aktorski można podziwiać także w spektaklu „Najdroższy”.

Sprawdź gdzie wystąpi Agata Wątróbska

06lutego2026
pt.,  17.15

Katowice

Pałac Młodzieży

Exterminator
Organizator:

Komedia muzyczna

od 129,00

Kup bilet
+25 pkt
06lutego2026
pt.,  19.30

Katowice

Pałac Młodzieży

Exterminator
Organizator:

Komedia muzyczna

od 129,00

Kup bilet
+25 pkt
07lutego2026
sob.,  16.00

Wrocław

Impart Centrum

Exterminator
Organizator:

Komedia muzyczna

od 169,00

Kup bilet
+25 pkt
07lutego2026
sob.,  19.00

Wrocław

Impart Centrum

Exterminator
Organizator:

Komedia muzyczna

od 169,00

Kup bilet
+25 pkt
08lutego2026
niedz.,  15.00

Bielsko-Biała

Bielskie Centrum Kultury

Exterminator
Organizator:

Komedia muzyczna

od 109,00

Kup bilet
+25 pkt
20lutego2026
pt.,  17.00

Oświęcim

Oświęcimskie Centrum Kultury

Najdroższy
Organizator:

spektakl komediowy

od 75,00

Kup bilet
+25 pkt
20lutego2026
pt.,  19.30

Oświęcim

Oświęcimskie Centrum Kultury

Najdroższy
Organizator:

spektakl komediowy

od 75,00

Kup bilet
+25 pkt
21lutego2026
sob.,  16.00

Cieszyn

Teatr im. A. Mickiewicza

Najdroższy
Organizator:

spektakl komediowy

od 60,00

Kup bilet
+25 pkt

Opis

Agata Wątróbska urodziła się 21 maja 1981 roku w Przemyślu. Jej debiut przypadł na 2002 rok. Otrzymała wówczas rolę w serialu „Samo życie”, nad którym pracowała przez kolejne 8 lat. Wątróbska ukończyła studia aktorskie w 2007 roku na Akademii Teatralnej w Warszawie. W tym samym roku związała się zawodowo z warszawskim Teatrem Dramatycznym, w którym współpracuje między innymi z Anną Dereszowską czy Katarzyną Figurą.

W 2007 roku aktorka otrzymała wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Maggie w spektaklu „Tańce w Ballybeg” na łódzkim Festiwalu Szkół Teatralnych. Od tamtego czasu Wątróbska otrzymała angaż między innymi w produkcjach takich, jak popularnej wówczas „Wojnie polsko-ruskiej” (2009), biograficznym filmie „Jak pokochałam gangstera” (2021), a także wydanym niedawno serialu „Rafi” (2023), w którym zagrała u boku Pawła Domagały oraz Zuzanny Grabowskiej. Wątróbska udziela się także w świecie kabaretu. Występowała w Kabarecie na Koniec Świata, a także w Kabarecie Moralnego Niepokoju.

W 2020 roku Agata Wątróbska wyszła za mąż za znanego aktora Janusza Chabiora. Razem wzięli udział w programie „Power Couple” transmitowanym przez stację TVN – ostatecznie zajęli w nim 5. miejsce.

Spektakle w reżyserii i z udziałem Agaty Wątróbskiej

„Najdroższy” to przezabawna komedia z udziałem wielu gwiazd, między innymi Agaty Wątróbskiej, Janusza Chabiora, Mirosława Zbrojewicza, Sebastiana Stankiewicza, Bogusława Kudłka oraz Joanny Kuberskiej. Jeśli uwielbiasz znakomicie poprowadzone dialogi, niebanalny humor oraz sporą ilość suspensu, to „Najdroższy” jest tym czego szukasz. Zarezerwuj bilety na spektakl!

Spektakl Exterminator współtworzy także Agata Wątróbska. Jej rola stanowi ważny element narracji, wnosząc do niej świeżość i kontrapunkt wobec losów głównych bohaterów. Dzięki temu historia zyskuje dodatkową głębię.

Agata Wątróbska - Najczęściej zadawane pytania

Tło voucher

Voucher

Szukasz pomysłu na prezent idealny? Podaruj najbliższym piękne chwile na wydarzeniu, które spodoba im się najbardziej!

Zobacz

Aplikacja mobilna

Wszystkie bilety w jednym miejscu – zawsze pod ręką! Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na kolejne bilety.

Aplikacja mobilna - Adria Art

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.

O nas

Adria Art - Twój przewodnik w świecie kultury i rozrywki. Tworzymy przestrzeń, w której kultura i rozrywka są dostępne dla każdego. Nasze wydarzenia organizujemy z dbałością o każdy szczegół, od A do Z, aby Twoje doświadczenie było niepowtarzalne!

Poznajmy się
Mobile App