Artysta

Agnieszka Więdłocha

Bio

Agnieszka Więdłocha to urodzona w 1986 roku zdolna aktorka, której dużą rozpoznawalność przyniosła rola w serialach „Czas honoru” oraz „Lekarze”.

Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Łódzkiej Szkoły Filmowej. Po raz pierwszy widzowie mogli ją zobaczyć w serialu „Teraz albo nigdy”. Agnieszka Więdłocha na dużym ekranie zadebiutowała w filmie „Nie ten człowiek”. Szerszej publiczności jest znana między innymi z głównej roli w filmie „Planeta singli”.

Aktorka występuje w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi. Jest współprowadzącą audycji „Planeta singli” na antenie Radia Zet. W 2020 roku, wraz z mężem Antonim Pawlickim, została odznaczona Medalem „Pro Patria” za niesienie pomocy kombatantom.

Serialowa Lena wystąpi również w najnowszym filmie opowiadającym historię I sekretarza KC PZPR pod tytułem „Gierek”. Agnieszka Więdłocha wcieli się w rolę Marzeny, najbliższej i najbardziej zaufanej sekretarki polityka.

„Niepamięć” – premierowa tragikomedia

Widzowie będą mogli zobaczyć Agnieszkę Więdłochę w błyskotliwej komedii „Niepamięć”. To koprodukcja warszawskiego Teatru Garnizon Sztuki oraz Teatru im. Stefana Jaracza. Komedia teatralna o tym, co czasem potrafi się zmienić, a co zostaje w nas z przeszłości. U boku Agnieszki Więdłochy wystąpią między innymi Magdalena Kumorek, Rafał Królikowski czy Marcin Korcz.

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.