Agnieszka Więdłocha

Bio

Agnieszka Więdłocha to urodzona w 1986 roku zdolna aktorka, której dużą rozpoznawalność przyniosła rola w serialach „Czas honoru” oraz „Lekarze”.

Ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Łódzkiej Szkoły Filmowej. Po raz pierwszy widzowie mogli ją zobaczyć w serialu „Teraz albo nigdy”. Agnieszka Więdłocha na dużym ekranie zadebiutowała w filmie „Nie ten człowiek”. Szerszej publiczności jest znana między innymi z głównej roli w filmie „Planeta singli”.

Aktorka występuje w Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi. Jest współprowadzącą audycji „Planeta singli” na antenie Radia Zet. W 2020 roku, wraz z mężem Antonim Pawlickim, została odznaczona Medalem „Pro Patria” za niesienie pomocy kombatantom.

Serialowa Lena wystąpi również w najnowszym filmie opowiadającym historię I sekretarza KC PZPR pod tytułem „Gierek”. Agnieszka Więdłocha wcieli się w rolę Marzeny, najbliższej i najbardziej zaufanej sekretarki polityka.

„Niepamięć” – premierowa tragikomedia

Widzowie będą mogli zobaczyć Agnieszkę Więdłochę w błyskotliwej komedii „Niepamięć”. To koprodukcja warszawskiego Teatru Garnizon Sztuki oraz Teatru im. Stefana Jaracza. Komedia teatralna o tym, co czasem potrafi się zmienić, a co zostaje w nas z przeszłości. U boku Agnieszki Więdłochy wystąpią między innymi Magdalena Kumorek, Rafał Królikowski czy Marcin Korcz.

„Kolacja dla głupca” z Agnieszką Więdłochą

Aktorka występuje również w komedii „Komedia dla głupca”. Za reżyserię spektaklu odpowiada Cezary Żak, który wraz z Bartłmiejem Topą występują razm z Agnieszką Więdłochą na scenie.

 

Aktorkę możemy zobaczyć w 2023 roku w spektaklu „Kto się boi Virginii Woolf?”. Sztuka została wyreżyserowana przez Jacka Poniedziałka, a w roli głównej zobaczymy Krzysztofa Dracza i Ewę Kasprzyk.

Agnieszka Więdłocha - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.