Artysta

Anna Dereszowska

Bio

Wszechstronna artystka – aktorka teatralna, telewizyjna i musicalowa, a także piosenkarka. Anna Dereszowska na stałe związana jest ze sceną teatru muzycznego Studio Buffo.

Jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Debiutowała w teatrze w roli Marii Antonownej w Rewizorze Nikołaja Gogola. Współpracuje z aż trzema scenami teatralnymi – warszawskim Teatrem Dramatycznym, Studiem Budo i Teatrem Syrena.

Ogólnopolską sławę przyniosły jej role telewizyjne. Widzowie pokochali ją już w roli policjantki w Złotopolskich. Dereszowska zagrała też w innych popularnych produkcjach telewizyjnych – w Klubie szalonych dziewic, Prawie Agaty i Przyjaciółkach. Anna Dereszowska była jedną z gwiazd popularnego filmu Lejdis. Zagrała także w kinowym hicie Pitbull. Niebezpieczne kobiety.

Zanim rozpoczęła studia aktorskie, ukończyła studium muzyczne. Ma na koncie własny album studyjny Jak nie zapomnisz mnie. Prywatnie jest mamą dwójki dzieci.

Anna Dereszowska w spektaklu Dwoje na huśtawce

W aktorskim duecie z Mikołajem Roznerskim Anna Dereszowska występuje w spektaklu Dwoje na huśtawce. To romantyczna i poruszająca historia dwójki nieznajomych. Ich spotkanie przypada na wyjątkowy moment w życiu każdego z nich. Targają nimi silne emocje, pociągają sprzeczne pragnienia. Czy mimo przeciwności coś ich połączy? To historia, w której nie brakuje wzruszeń, ale cały czas towarzyszy jej też poczucie humoru. Dereszowska wystąpiła także razem z Jolantą Fraszyńską, Cezarym Pazurą i Michałem Żebrowskim w wystawianym przez Adria Art spektaklu Bóg mordu - doskonałej komedii, która nie tylko bawi, ale napełnia też widzów refleksją.

Bilety

Anna Dereszowska - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.