Blog

Czasem lepiej puścić sprawy w „Niepamięć” – znakomita komedia na 2022

Weronika Horoszczuk-Jacyna
Obserwowanie relacji międzyludzkich oraz próby rozwikłania towarzyszących im intryg mogą prowadzić do refleksji nad własnymi przeżyciami i przybliżyć nam prawdę na temat naszej natury. W 2022 roku bohaterowie komedii teatralnej „Niepamięć” zabiorą nas w podróż po meandrach umysłów targanych sprzecznymi emocjami. Czy będziemy w stanie przejść obok ich historii obojętnie?

„Niepamięć” – tragikomedia z Agnieszką Więdłochą i Rafałem Królikowskim

 

Agnieszka Więdłocha, znana między innymi jako Ania Kwiatkowska z hitu kinowego „Planeta Singli” oraz Lena z serialu „Czas Honoru”, w nowej komedii Marka Modzelewskiego wciela się w rolę Agaty. Na scenie teatru zobaczymy również Rafała Królikowskiego, odrywającego postać Marcina. W spektaklu nie zabraknie także Marcina Korcza, Krystiana Pesty i Magdaleny Kumorek. Podczas przedstawienia będziemy śledzić losy mężczyzny, który wydaje się mieć wszystko pod kontrolą. Jest wielokrotnie nagradzanym aktorem, celebrytą, posiadającym piękną żonę i poukładane życie. Gdy jednak dochodzi do spotkania pomiędzy nim, a jego byłą oraz jej nowym chłopakiem, sprawy nabierają nieoczekiwanego obrotu. Mamy więc niepowtarzalną okazję otrzymać klucz otwierający szufladę pełną głęboko przechowywanych wspomnień…

 

 

Agnieszka Więdłocha i „Niepamięć” – silna kobieta w mocnym spektaklu na 2022 rok!

 

Rodzinnym miastem Agnieszki Więdłochy jest Łódź, w której urodziła się 12 stycznia 1986 roku. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera. Aktorka niejednokrotnie pokazała, że zależy jej na podejmowaniu działań w ważnych kwestiach, promując chociażby kampanię społeczną Fundacji Kwiat Kobiecości pt. Weź się zbadaj. Odkąd zadebiutowała w spektaklu Rowerzyści, jej kariera nabrała rozpędu, a my mogliśmy coraz częściej towarzyszyć odgrywanym przez nią bohaterkom w codziennych rozterkach. Aktorka doskonale wprowadziła nas w świat swoich postaci, więc i tym razem pozwólmy się zahipnotyzować. Komedia teatralna „Niepamięć” jest mocna i pełna burzliwych relacji, więc nie znajdziemy w nim miejsca na nudę.

 

Rafał Królikowski jako Marcin. Skomplikowana postać w nowej komedii

 

Rafał Królikowski urodził się 27 grudnia 1966 roku w Zduńskiej Woli. Już jako dziecko interesował się aktorstwem i uczęszczał na zajęcia teatralne do Miejskiego Domu Kultury w rodzinnym mieście. Naukę w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie ukończył w 1992 roku. Jego kariera obfituje w szereg tytułów, w których aktor odegrał wielokrotnie nagradzane role. Niewątpliwie dużym sukcesem było zdobycie w 2000 roku Złotego Lwa w kategorii Najlepsza Rola Komediowa za Pół Serio. Tym razem jednak aktor musi przekazać nam całą gamę emocji, również tych bolesnych. Możemy więc liczyć na widowisko mocno trzymające w napięciu do ostatniej minuty. Z pewnością jest to jedno z wydarzeń, na które warto kupić bilet do teatru w 2022 roku.

 

 

Bilety do teatru na spektakl „Niepamięć” są dostępne na naszej stronie!

 

Bilety na „Niepamięć” to przepustka do wnętrza każdego z bohaterów tragikomedii autorstwa wybitnego dramaturga – Marka Modzelewskiego. Na scenie aktorzy stworzą niezapomnianą mieszankę wybuchową wrażeń, której nie można pominąć! Rezerwacja biletów do teatru możliwa jest na naszej stronie. Do zobaczenia na miejscu!

 

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.