Blog

Andrzejki - Poznaj swój spektaklowy horoskop 2021

Agnieszka Jabłońska
Co przytrafi Ci się w 2021 roku? Kto wie, może przeżyjesz niezapomnianą „Przygodę z ogrodnikiem” albo przekonasz się, że życie to „Same plusy”? Wiesz, co mówią: nowy rok to dobry czas na „Zamianę”. Zapuść „Wąsik” lub nie 😉 i krzyknij „Ostra Jazda!”.

Jaki będzie 2021 rok? „Pikantny” czy pełen „Nerwicy natręctw”? Spójrz na niego z przymrużeniem oka! Zapraszamy do przeczytania horoskopu spektaklowego.

Baran | Berek, czyli upiór w moherze 2

Po ujawnieniu swojego prawdziwego „ja” przyjdzie czas na odrobinę spokoju. Wykorzystaj go maksymalnie, bo będzie trwał dość krótko. Przyjaciółka będzie potrzebować Twojej rady. Jak zawsze staniesz na wysokości zadania. Dodatkowo w Twoim życiu pojawi się niejedna niespodzianka, a w powietrzu zacznie się unosić długo wyczekiwany zapach miłości. Pod koniec 2021 roku zmienisz swój look i szczerze porozmawiasz z najbliższą rodziną. Przygotuj się więc na intensywny czas!

alt text

Baran to: Jerzy Stuhr i Magdalena Stużyńska

Byk | Przygoda z ogrodnikiem

Przyznaj się, ta myśl chodziła Ci po głowie od kilku lat. Wreszcie podejmiesz decyzję o… zmianach w życiu zawodowym. Wymarzona kariera specjalisty od coachingu stanie się rzeczywistością. Z małej rybki pływającej w akwarium szybko staniesz się rekinem biznesu dryfującym w oceanie, ale uważaj! Twoje życie prywatne zawiśnie na włosku. Uwagę przykuje tajemniczy nieznajomy, który może sporo namieszać w twoim związku. Pamiętaj, hollywoodzki uśmiech i tona kwiatów to nie wszystko.

alt text

Byk to: Anna Mucha i Szymon Bobrowski

Bliźnięta | Wiesz, że wiem

Szczerość – to hasło przewodnie nadchodzących 12 miesięcy. Niestety, wieloletnie przyjaźnie staną pod znakiem zapytania. Poczujesz, że wszystko jest przeciwko Tobie i tracisz grunt pod nogami. Jak to mówią: „Kłamstwo ma krótkie nogi”. Warto wyciągnąć z tego lekcje na przyszłość (w końcu każdy popełnia błędy). Telefon komórkowy zrobi Ci niejednego psikusa. Przyda Ci się odpoczynek od nowych technologii. Rada! Zamiast pisać SMS-y, napisz książkę. Gwiazdy podpowiadają, że będzie to bestseller.

alt text

Bliźnięta to: Bartłomiej Topa i Cezary Pazura

Rak | Nerwica natręctw

Zeszły rok dał Ci nieźle w kość. Plany zostały zrealizowane, choć w nieco innym wydaniu, niż było to zamierzone. Ciągły stres i zaprzątanie sobie głowy niepotrzebnymi rzeczami niekorzystnie wpłynęły na Twoje zdrowie. Wzmocnią się pewne lęki i tiki nerwowe. Zrozumiesz, że będzie trzeba coś z tym zrobić. A to już pierwszy krok do sukcesu. Udasz się więc do znanego lekarza. Wizyta u niego odmieni na zawsze Twoje życie.

alt text

Rak to: Zbigniew Zamachowski

Lew | Pikantni

Mieszkanie, miłość, dobra praca – wszystko wydaje się wspaniałe. Niestety, od jakiegoś czasu czujesz, że do Twojego związku przemyka coraz więcej rutyny i nudy. Wobec tego z początkiem nowego roku wprowadzisz trochę pikanterii. To, co się stanie, przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania. Nowe znajomości, wieczorne przygody i dużo pikantnego… no właśnie 😉. Przy tym wszystkim miej z tyłu głowy, że co za dużo, to niezdrowo.

alt text

Lew to: Barbara Kurdej-Szatan i Artur Barciś

Panna | Ludzie inteligentni

Sprzedasz od dawna nienoszone rzeczy, poukładasz alfabetycznie książki oraz wprowadzisz w swoje życie zdrową dietę, która zapewni ci długo wyczekiwany spokój. Zdecydujesz się także na test IQ, którego wynik wzmocni Twoje wewnętrzne „ja”. Osiągniesz harmonię. Niestety, szybko Ci się znudzi ład i porządek – zapragniesz adrenaliny, i to w trybie natychmiastowym. Przełoży się to na Twoją relację z drugą połówką. Spodziewaj się efektu kuli śnieżnej. Pogaduszki ze znajomymi i wino mogą pomóc w polepszeniu nastroju.

alt text

Panna to: Katarzyna Zielińska

Waga | Nowy Jork. Prohibicja

Nowy Rok jest często idealnym momentem, by spróbować czegoś nowego. Tak będzie i w Twoim przypadku. Nowi znajomi wciągną Cię do świata pełnego jazzu, tańca i śpiewu. Odświeżysz swoją garderobę – pojawią się pióra, frędzle, ale też klasyczne kroje niczym z kina noir. Zaczniesz sobie pozwalać na coraz więcej i więcej. Amerykański sen zacznie się spełniać, ale jak to ze snami niekiedy bywa – mogą łatwo się przerodzić w koszmary, więc warto odpowiednio wcześniej się obudzić.

alt text

Waga to: Antoni Pawlicki i Katarzyna Cichopek

Skorpion | Wąsik

Wicie gniazdka z ukochaną osobą będzie miało ciąg dalszy w 2021 roku. Małe sprzeczki, utarczki, wymiany zdań – to nieodłączny element docierania się dwojga osób. Dlatego jeszcze bardziej wzmocnisz swoje starania o lepszy klimat w związku, co doprowadzi do pewnego śmiesznego incydentu. Niepozorna rzecz sprawi, że wiele spraw się wyjaśni i staniesz w obliczu podjęcia ważnych decyzji. Oczywiście nie obejdzie się bez emocji, ale nie przejmuj się, bo po burzy zawsze wychodzi tęcza.

alt text

Skorpion to: Olga Frycz

Strzelec | Dobrze się kłamie

Relacje międzyludzkie są dla wielu osób bardzo ważne. Choć nie jesteś duszą towarzystwa, odczujesz, że tęsknisz za paczką znajomych. Zgadacie się więc na spotkanie. Wspomnienia, żarty i nieco wina wprowadzi was w imprezowy nastrój… do czasu. Pewna gra odsłoni głęboko skrywane sekrety. Przygotuj się na zweryfikowanie swoich przyjaźni i autorefleksję.

alt text

Strzelec to: Mikołaj Roznerski i Magdalena Boczarska

Koziorożec | Oszuści

Brawo! Minęła passa nieudanych związków. Udało Ci się znaleźć swoją wymarzoną drugą połówkę. Po sielankowym czasie i motylach w brzuchu zaczynasz się zastanawiać: „Czy to właśnie miłość na zawsze?”. W nadchodzącym roku będziesz więc potrzebować konkretów – deklaracji. Nie będzie o nie łatwo, przecież miłość to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Przy okazji może warto będzie odświeżyć kontakt z rodzicami i zapytać ich o radę?

alt text

Koziorożec to: Anna Dereszowska, Wojciech Malajkat i Małgorzata Foremniak

Wodnik | Dwoje na huśtawce

Jesteś niczym kolorowy ptak. Oddajesz się w pełni swoim pasjom, wszędzie Ciebie pełno. Żyjesz na 100% – mogłoby się wydawać, że w Twoim dziennym grafiku trudno będzie znaleźć czas na coś jeszcze. A jednak los Ciebie zaskoczy. Dawne troski singla odejdą w niepamięć. Uzbrój się w cierpliwość, ponieważ nowa znajomość przyniesie huśtawkę emocji. Nie zapomnij zadbać o swoje zdrowie, przyda Ci się zasłużony odpoczynek i relaks.

alt text

Wodnik to: Marta Wierzbicka i Mikołaj Krawczyk

Ryby | Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe

„I co ja teraz zrobię”? Praktycznie każdy zadaje sobie to pytanie raz w życiu. Z Twoich ust padnie ono jeszcze przed Nowym Rokiem. W końcu wszystkie seriale na Netflixie już obejrzane, cały Instagram przejrzany, internetowe zakupy na Zalando zrobione. I co dalej? Jak żyć? Odpowiedzi spodziewaj się we śnie. Roztańczone baletki wskażą ci drogę do magicznego świata baśni i tańca. To będzie początek nowej, niezapomnianej przygody.

alt text

Ryby to: Daniel Olbrychski

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.