Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artysta

Mikołaj Krawczyk

Bio

Popularny aktor teatralny i filmowy, wokalista rockowy i ekranowy Casanova, zwany polskim Marlonem Brando – Mikołaj Krawczyk od wielu lat zachwyca polską publiczność. Teraz można go zobaczyć na deskach teatru w spektaklu Pikantni.

Mikołaj Krawczyk pochodzi z rodziny aktorskiej. Wychował się na scenie – jego rodzice, Maria i Mirosław, są etatowymi aktorami Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Tam również jako nastolatek stawiał swoje pierwsze aktorskie kroki. W 2005 roku ukończył studia magisterskie na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Popularność przyniosła mu rola w serialu Pierwsza miłość, w którym wcielił się w postać Pawła Krzyżanowskiego, partnera głównej bohaterki serialu Marysi Radosz (w tej roli Aneta Zając). Występował również w Ojcu Mateuszu, Klinice samotnych serc, Kryminalnych, Lokatorach czy Przyjaciółkach.

„Pikantna” rola Mikołaja Krawczyka

Od kilku lat publiczność może zobaczyć Mikołaja Krawczyka na żywo w popularnym spektaklu komediowym Pikantni, który od czasu premiery cieszy się nieprzerwanie wielką sympatią widzów. Aktor wciela się w rolę przystojnego, młodego kochanka, który wraz z narzeczoną (w tej roli Anna Mucha) szuka sposobu, żeby wzbogacić swoje życie o… nutkę pikanterii! Na scenie towarzyszą im Barbara Kurdej-Szatan i Michał Ziembicki. Gra także jedną z głównych ról w spektaklu Seks, miłość i podatki.

Mikołaja Krawczyka można także usłyszeć na koncertach. Od 2014 występuje z zespołem Rockoholic w roli wokalisty. Popis swoich talentów muzycznych dał również w telewizji – wystąpił w II edycji muzycznego show Jak oni śpiewają, zajmując czwarte miejsce.

Prywatnie Mikołaj Krawczyk jest ojcem trójki dzieci – dwóch synów (bliźniąt) z pierwszego związku z Anetą Zając i najmłodszej córki ze swoją aktualną żoną, aktorką Sylwią Juszczak-Krawczyk.

Wydarzenia

08.10.2021
17:30
Pikantni
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
08.10.2021
20:00
Pikantni
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.