Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artyści

Pikantni

Komedia tylko dla dorosłych

Opis

4.9 / 5
184 oceny
Recenzje
„Pikantni” to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. 
 

Kim są tytułowi "Pikantni"? To dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę. 
 
 
Bohaterowie spektaklu, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?
 
 
Jak przekonamy się w teatrze, to spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
 
 
Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dla wszystkich, którzy zarezerwują bilety do teatru na ten spektakl, mamy solidną dawkę zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.
 
 
 
Obsada:
Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl 
Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Anna Mucha
Michał Ziembicki
 
Spektakl od 18. roku życia
 
 
Czas trwania: 110 minut z przerwą

Wydarzenia

08.10.2021
17:30
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków
08.10.2021
20:00
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa Pruszków

Recenzje (184)

Super przedstawienie. Naprawdę warto się wybrać.
Tomek Częstochowa 2021-06-05 16:00:00
Średnio liczyliśmy na coś więcej .
Janusz Częstochowa 2021-06-06 18:30:00
spektakl rewelacja, uwielbiam fabułę która zmienia kierunki.
Dariusz Stępień Częstochowa 2021-06-06 16:00:00
Brawo - miło spędzony czas polecam.
I.N, Częstochowa 2021-06-06 18:30:00
Super zabawa i super spektakl
bea Częstochowa 2021-06-05 16:00:00

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.