Artyści

Pikantni

Komedia tylko dla dorosłych

Opis

4.9 / 5
1532 oceny
Recenzje
„Pikantni” to gorąca komedia obyczajowa, która wykorzystuje znany schemat czworokąta. Wystawiana setki razy w całej Polsce – zawsze entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. 

Kim są tytułowi "Pikantni"? To dwie znudzone sobą pary, Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Poznają się w portalu randkowym i umawiają się na wspólną intymną schadzkę. 
 
Bohaterowie spektaklu, podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się, co z tego wyniknie. Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph wiedzą, na co się decydują?
 
Jak przekonamy się w teatrze, to spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
 
Wartkie tempo, humor sytuacyjny i błyskotliwe dialogi – to wszystko znajdziemy w komedii Stefana Vögla. „Pikantni” to materiał na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnego małżeństwa. Dla wszystkich, którzy zarezerwują bilety do teatru na ten spektakl, mamy solidną dawkę zdrowego śmiechu z bezkrytycznej pogoni za wolnością.
 
Obsada:
Anna Mucha
Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl/Dominika Kachlik
 
Spektakl od 18. roku życia
Czas trwania: 100 minut z przerwą

Bilety

Recenzje (1532)

2023-03-06 17:30:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Świetny spektakl! Polecam!
Iwona
2023-03-06 17:30:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
To jest nasz ponowny pobyt na tym spektaklu i muszę przyznać przez pomyłkę ale okazuje się ze aktorzy najlepsi potrafili sprawić ze to było ponownie świetne przedstawienie . Śmiech to zdrowie a my napewno wyszliśmy z BCK jak nówki sztuki . A jeżeli chodzi o aktorów , wspaniałych to zapraszamy do nas do restauracji na poczęstunek , oczywiście jak znajda czas a chodzi o Ebisu sushi będzie pysznie .
Ebisu
2023-03-06 17:30:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Bardzo fajna komedia, można było się pośmiać.😉
Agata
2023-03-05 19:00:00 Sala Audytoryjna MCK, Katowice
Ok
Agnieszka
2023-03-06 20:15:00 Bielskie Centrum Kultury, Bielsko-Biała
Zakup był spontaniczny i szybką, a zarazem prawidłową decyzją grypy z pracy. Wyjście jak nigdy dotąd wyjątkowe. Każda z nas do dnia dzisiejszego bardzo mile to wspomina i chciałybyśmy kontynuować takie imprezy. Dla nas to integracja i miła, zabawa. Przedstawienie w tej obsadzie bomba. Nie ukrywamy, że naszym utworem jest "Linda linda ma linda". Pozdrawiamy
Katarzyna

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.