Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Blog

Anna Mucha – aktorka świętuje urodziny na Instagramie

Agata Polcyn
„Jestem szczęściarą” – pisze Anna Mucha w poście z okazji swoich 41. urodzin. Wiek to dla aktorki tylko liczba. Każdego dnia udowadnia, że kobiety są jak wino – z czasem nabierają charakteru. Po czterdziestce jest gotowa na spełnianie kolejnych marzeń. Jakich?

Fani Anny Muchy doskonale wiedzą, że ulubionym portalem społecznościowym aktorki jest Instagram. To tam artystka pozwala sobie na bezpośredni kontakt z widzami. Z okazji swoich 41. urodzin Mucha opublikowała post kipiący optymizmem.

alt text

Anna Mucha – wiek to tylko liczba!

Piętrowy, czerwony tort i szczęśliwa jubilatka w czarnej, wieczorowej sukni. Tak Anna Mucha prezentuje się na Instagramie w dniu swoich 41. urodzin. W emocjonalnym poście urodzinowym artystka przyznaje, że jest szczęściarą.

Jestem zdrowa, spełniona, kocham i jestem kochana, jestem najedzona i jest mi ciepło 😉 otoczona życzliwymi mi ludźmi, dającymi mi siłę, żebym nie jeb...ła tych nieżyczliwych 😜😎😈

mam najwspanialsze Dzieci na świecie, wspaniałą pracę (za która tęsknię) i wielkie plany dotyczące przyszłości. będę podróżować, jeść i śmiać się... – pisze Mucha. (pisownia oryginalna, https://www.instagram.com/p/COHrA6EnqEW/).

Aktorka zachęca fanów, żeby w ramach prezentu dla niej wspierali finansowo Fundację Dajemy Dzieciom Siłę.

Anna Mucha na Instagramie i na scenie

Dla wielu widzów Anna Mucha jest aktorką, która wręcz kipi seksapilem. Artystka doskonale czuje się we własnym ciele. Teraz, kiedy nie ma okazji pokazać się na scenie czy bankietach, Mucha chętnie korzysta z Instagrama.

Wiele emocji wzbudziła zwłaszcza jej sylwestrowa stylizacja – artystka pozowała w wannie w samym ręczniku!

Seksapil Mucha wykorzystuje też na scenie – zwłaszcza wcielając się w postać Bei w gorącej komedii „Pikantni”.

alt text

Ale Anna Mucha jest nie tylko seksowna – ale przede wszystkim ambitna i odważna. Dlatego w zeszłym roku postawiła przed sobą kolejne wyzwanie i postanowiła spróbować swoich sił jako producentka teatralna. Pierwszym spektaklem, który wyprodukowała, jest „Przygoda z ogrodnikiem”.

Z okazji urodzin życzymy jej, żebyśmy jak najszybciej mieli okazję spotkać się w teatrze!

Wydarzenia

16.01.2022
16:00
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej Gliwice
16.01.2022
19:00
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej Gliwice

Komentarze

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.