Blog

Agnieszka Włodarczyk influencerką? Znana aktorka zmienia branżę!

Asia Tarasińska
Zmiana miejsca pracy i zawodu zdarza się często. Zwłaszcza w kręgu artystów! W końcu w świecie sztuki nie można się ograniczać. Liczy się kreatywność, otwarty umysł i umiejętność dostosowania się do ciągle zmieniających się warunków. Dzisiaj grasz na scenie, jutro reżyserujesz spektakl, a innym razem przenosisz działalność do Internetu. Jak Agnieszka Włodarczyk!

Początek kariery aktorskiej Agnieszki Włodarczyk

Kariera aktorska Agnieszki Włodarczyk zaczęła się dosyć wcześnie. Już jako nastolatka zagrała w niezwykłej produkcji teatralno-musicalowej „Metro”. Później przyszedł czas na świat filmu. W filmie „Sara” wcieliła się w tytułową rolę, która wywołała wiele kontrowersji. Natomiast widzom przed telewizorami najbardziej zapadła w pamięć dzięki serialowi „13 posterunek”.

agnieszka wlodarczyk serial 13 posterunek

Inne tytuły z jej udziałem też na pewno kojarzycie. „Poranek kojota”, „Nigdy w życiu!”, „Kac Wawa” – brzmi znajomo, prawda? Agnieszka Włodarczyk zagrała także wiele epizodycznych ról w nowszych serialach – „Daleko od noszy”, „Ja Wam pokażę!” czy „Druga szansa”.

Agnieszka Włodarczyk na scenie teatralnej

Jeszcze w ubiegłym roku można było zobaczyć Agnieszkę Włodarczyk w spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem. Grała tam agentkę Ruby. To przedstawienie w zabawny sposób ukazuje sposoby radzenia sobie z sytuacją na rynku pracy. Małżeństwo niespełnionych aktorów z powodzeniem pracuje w biznesie. Ale sukces w pracy nie równa się temu w życiu prywatnym.

Nowy etap w życiu Włodarczyk

Po kilku burzliwych relacjach Agnieszka Włodarczyk nareszcie odnalazła swoją miłość. W 2020 roku związała się ze sportowcem Robertem Karasiem. Podróżowanie stało się wspólną pasją pary. W 2021 roku urodził się ich syn Milan. Założenie rodziny i późne macierzyństwo to dla aktorki coś nowego. Ale! Bardzo satysfakcjonującego. Widać, że Agnieszka Włodarczyk dobrze odnajduje się w nowych rolach. Na swoim profilu na Instagramie stwierdziła, że nigdy nic jej tak nie zmotywowało do dbania o siebie jak bycie matką.

Instagram Agnieszki Włodarczyk

Instagram Agnieszki Włodarczyk to właściwie jej nowe miejsce pracy. Aktorka perfekcyjnie łączy je z obrazami z codziennego życia. We wrześniu zeszłego roku opublikowała post, który jak sama stwierdziła, powinien nosić tytuł „Jak zostałam influencerką?”. Wyjaśnia, że nie chce na dłużej rozstawać się z synkiem, więc powrót do dawnej pracy jest na razie niemożliwy.

agnieszka wlodarczyk instagram

Aktorka często stosuje hasztag „współpraca”, aby oddzielić posty prywatne od tych sponsorowanych. To naprawdę fajny zwyczaj, jednak fani mają nadzieję, że aktorka wkrótce wróci na scenę i przed ekrany.

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.