Szalone nożyczki

Opis

4.7 / 5
166 ocen
Recenzje
Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat.

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje… Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę: kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, ale nikt nie przyznaje się do zbrodni. Wtedy do akcji wkracza publiczność!

Interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący wszystkiemu humor sięgają zenitu. To, jaki będzie finał, pozostaje w rękach widzów – ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! 

„Szalone nożyczki” to magnetyczna, elektryzująca i budząca podziw komedia, która podbiła sceny całego świata. To także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Zarezerwuj bilety i przeżyj niezapomnianą zabawę w towarzystwie gwiazd!

Obsada:
Młodszy inspektor: Kinga Sawczuk
Pani Dąbek: Katarzyna Polewany
Barbara Markowska: Marta Lewandowska / Jolanta Niedźwiecka
Tonio: Przemysław Cypryański
Wurcel: Przemysław Redkowski / Mateusz Łapka
Starszy inspektor: Łukasz Żurek

Radzionków

Warszawa

Wołomin

Radzionków

Warszawa

Wołomin

Recenzje (166)

2024-03-24 15:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Z tym spektaklem to jak z syndromem paryskim, dobra gra aktorska, pomysł i kontakt z publicznością, jednak poprzeczka innych spektakli została postawiona na tak wysokim poziomie, że Szalone nożyczki nie podskoczyły
Tomi
2024-03-24 15:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Super atmosfera - aktorzy wspaniale bawili publiczność. Sztuka z udziałem publiczności to świetny pomysł. Szczerze polecam !
Aneta
2024-03-24 15:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Bawiliśmy się wyśmienicie.Podobało nam się bardzo.
Piotrek
2024-03-24 15:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Bardzo fajne przedstawienie! Aczkolwiek spodziewałam się innej obsady! Jednak dali radę! Interakcja z widownią to duży plus! Jestem naprawdę miło zaskoczona i bardzo polecam ten spektakl!
Kasia!
2024-03-24 15:00:00 Kino Teatr Apollo, Poznań
Średnia komedia,

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.