Artyści

Szalone nożyczki

Opis

4.7 / 5
112 ocen
Recenzje
Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone nożyczki” – utwór cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat.

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu – właścicielka lokalu nie żyje… Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę: kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, ale nikt nie przyznaje się do zbrodni. Wtedy do akcji wkracza publiczność!

Interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący wszystkiemu humor sięgają zenitu. To, jaki będzie finał, pozostaje w rękach widzów – ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! 

„Szalone nożyczki” to magnetyczna, elektryzująca i budząca podziw komedia, która podbiła sceny całego świata. To także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Zarezerwuj bilety i przeżyj niezapomnianą zabawę w towarzystwie gwiazd!


OBSADA:

04.11.2023 - Kraków
Jola Niedźwiecka - Barbara
Katarzyna Polewany - Pusia Dąbek
Mateusz Łapka - młodszy inspektor
Maciej Orłoś - Starszy inspektor 
Leszek Stanek - Tonio
Piotr Miazga - Wurzel

Bilety

Recenzje (112)

2023-10-01 16:00:00 Sala Audytoryjna MCK, Katowice
Fantastyczna zabaw z udziałem publiczności. Profesjonalna gra aktorów.
MS
2023-10-01 16:00:00 Sala Audytoryjna MCK, Katowice
Dobra zabawa gwarantowana!
2023-10-01 16:00:00 Sala Audytoryjna MCK, Katowice
Świetny spektakl, dużo śmiechu i interakcji z widzami. Polecam :) Wisienką na torcie był Michał Wiśniewski na widowni i pojawiający się w skeczu na kilka minut.
DF
2023-10-01 19:00:00 Sala Audytoryjna MCK, Katowice
Świetny spektakl! Pierwszy raz uczestniczyłam w takim wydarzeniu i chce się więcej! Człowiekowi się wydaje, że wie co przed chwilą widział, ale okazuje się, że szczegóły umykają... Wspaniałe doświadczenie :)
Bettysheep
2023-10-01 19:00:00 Sala Audytoryjna MCK, Katowice
Świetny spektakl, pełen humoru i dobrej gry aktorskiej ;)
Patrycja

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.