Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Blog

Kup bilety do teatru. Zaplanuj lato 2021 z aktorami

Anna Stankiewicz-Sztybel
Rezerwując bilety do teatru, możemy sobie zapewnić niezapomniany wieczór spędzony w towarzystwie takich gwiazd jak Anna Mucha, Rafał Królikowski czy Daniel Olbrychski. Dzisiaj teatralne krzesła zbierają kurz. Jednak lockdown nie będzie trwał wiecznie. Dlatego już teraz warto sprawdzić, jak wygląda nasz repertuar!

Bilet do teatru to nie tylko przepustka do wyjątkowego świata sztuki, ale także okazja do spotkania na żywo największych gwiazd. Sprawdź, co planujemy na najbliższe miesiące, i zarezerwuj bilety na spektakle, w których występują: Anna Mucha, Rafał Królikowski czy Daniel Olbrychski.

Bilet do teatru na spektakl z Anną Muchą

Za oknem coraz wyższa temperatura, a spacer to idealna forma spędzania czasu na świeżym powietrzu. A jak wyobrażacie sobie idealne zakończenie takiej przechadzki? W czerwcu proponujemy wizytę w teatrze. Jeśli jesteście fanami Anny Muchy, koniecznie skorzystajcie z okazji obejrzenia jej na żywo. Aktorka już niedługo pojawi się w Częstochowie i Bielsku-Białej.

alt text

W pierwszej miejscowości Anna Mucha wystąpi w spektaklu „Pikantni”. To komedia o dwóch parach żądnych przygód. W rolach głównych – obok Muchy – Barbara Kurdej-Szatan, Michał Ziembicki i Mikołaj Krawczyk. Pary poznają się w portalu randkowym i umawiają na schadzkę. Jakie będą tego konsekwencje? Czy spotkanie odmieni ich dotychczasowe życie? Jest tylko jeden sposób, żeby się dowiedzieć! Rezerwujcie bilety do teatru i ruszajcie do Częstochowy.

Kolejnym spektaklem z udziałem Anny Muchy jest „Przygoda z ogrodnikiem”. To historia małżeństwa, które podąża za karierą. Niestety, wraz z przypływem gotówki zaczyna podupadać ich relacja.

W małżeństwo Dzikich (takie nazwisko noszą główni bohaterowie) wkrada się tytułowy ogrodnik. Gorący romans pani domu będzie miał nieodwracalne konsekwencje. Co wydarzy się za drzwiami willi?

Czy Dzicy zakochają się w sobie na nowo?

Jeśli chcecie spędzić ponad dwie godziny w doborowym towarzystwie lub brakuje wam śmiechu, zapraszamy do Bielska-Białej.

Bilety na Przygodę z ogrodnikiem są jeszcze dostępne!

Rafał Królikowski i jego symetria

Kto z nas nie ma przyzwyczajeń? Klucze od domu zawsze odwieszamy w to same miejsce, a okna myjemy na wiosnę. Niebezpiecznie robi się, gdy przyzwyczajenia zamieniają się w nerwicę. Czym to się różni? Można się przekonać, kupując bilety do teatru na spektakl „Nerwica natręctw”.

alt text

Bohaterowie przedstawienia spotykają się w poczekalni u znanego psychiatry. W rolach głównych występują: Artur Barciś, Jowita Budnik, Rafał Królikowski, Karolina Sawka, Katarzyna Herman i Zdzisław Wardejn. Każdy z aktorów wciela się w pacjenta cierpiącego na jakąś nerwicę. Królikowski kocha symetrię i nie wyobraża sobie stanięcia na linii, a Herman boi się bakterii i nieustannie myje ręce. „Nerwica natręctw”, czyli komedia w gwiazdorskiej obsadzie, pojawi się m.in. na scenie w Chorzowie.

Fani Rafała Królikowskiego będą mieli możliwość zobaczenia aktora w teatrze również w zupełnie innej roli.

W spektaklu „Ludzie inteligentni” wciela się w mężczyznę przezywającego problemy w związku.

„Ludzie inteligentni” to historia przyjaciół, którzy po rozstaniu jednego z nich spotykają się na pogaduchy. Panie w jednym mieszkaniu, panowie w drugim. Każdy z nich inaczej postrzega rozstanie i służy inną radą.

„Ludzie inteligentni” będą do obejrzenia w Łodzi.

Daniel Olbrychski bawi się w berka

Lubcie swoich sąsiadów? A może staracie się ich unikać? W spektaklu „Berek, czyli upiór w moherze 2”, mimo różnicy wieku, przyjaźń pomiędzy Anną a Pawłem rozkwita z dnia na dzień. Niestety, sielanka nie trwa długo, a sąsiedzi – chcąc rzadziej się widywać – szukają sobie nawzajem pary.

alt text

Co wyniknie z tych poszukiwań? Czy sąsiadka w starszym wieku znajdzie miłość dla zaprzyjaźnionego geja? I czy sąsiad gej trafi w gust sąsiadki w moherowym berecie?

W przedstawieniu „Berek, czyli upiór w moherze 2” występują m.in.: Ewa Kasprzyk, Antoni Pawlicki, Daniel Olbrychski i Maria Niklińska. Spektakl będzie można zobaczyć m.in. w Wałbrzychu czy Łodzi. Bilety do teatru znajdziecie w naszym repertuarze.

Wydarzenia

16.01.2022
16:00
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej Gliwice
16.01.2022
19:00
Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej Gliwice

Komentarze

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.