Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artysta

Magdalena Boczarska

Bio

Jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Laureatka Orła za główną rolę kobiecą. Ma na swoim koncie wiele znaczących ról filmowych i teatralnych.

Magdalena Boczarska pochodzi z Krakowa. Właśnie tam w 2001 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną. Jej talent można było dostrzec już w trakcie studiów – na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi dostała nagrodę za rolę w Rajskim ogrodzie. Po studiach związała się z Teatrem Nowym w Łodzi, w którym zagrała tytułową rolę w spektaklu Kurka wodna. Od 2003 roku występuje na deskach Teatru Narodowego w Warszawie, ale współpracuje także z innymi scenami – Teatrem Buffo, Carrousel Theater w Berlinie i słowackim Teatro Tatro.

Także jej kariera telewizyjna wykracza poza granice kraju – grywa role w popularnych serialach niemieckich. Polscy telewidzowie polubili ją w roli Kici w serialu 39 i pół. U boku Marcina Dorocińskiego zagrała w serialu kryminalnym Pakt. Od 2018 roku gra w serialu Pod powierzchnią.

Największą sławę przyniosły jej jednak role kinowe. W Sztuce kochania wcieliła się w Michalinę Wisłocką, autorkę kultowego poradnika dla par. Za tę rolę otrzymała nagrodę Orła przyznawanego przez Polską Akademię Filmową. Wcześniej wystąpiła między innymi w Ostatniej rodzinie, kontrowersyjnej Różyczce oraz komedii Jak się pozbyć cellulitu.

Magdalena Boczarska w spektaklu Ludzie inteligentni

Spektakl Ludzie inteligentni to błyskotliwa komedia o kilku parach, które wtedy, kiedy ich związki się stabilizują, postanawiają utrudnić sobie życie. Obok Magdaleny Boczarskiej w spektaklu występują takie gwiazdy jak Iza Kuna, Bartłomiej Topa czy Szymon Bobrowski.

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.