Joanna Moro

Bio

Polsko-litewska aktorka teatralna, filmowa, serialowa. Absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie na kierunku aktorstwo. Jedną z najważniejszych ról w jej artystycznym CV jest tytułowa postać w biograficznym serialu „Anna German. Tajemnica białego anioła”. Produkcja ukazywała losy XX-wiecznej piosenkarki znanej z takich utworów jak „Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki” czy „To chyba maj”.

Joanna Moro od najmłodszych lat interesowała się teatrem. Jeszcze przed rozpoczęciem studiów aktorskich w Warszawie, zdobyła niesamowite doświadczenie sceniczne. Jako młoda osoba udzielała się w szkolnym kole teatralnym. Później przyszedł czas na pierwsze role w Polskim Teatrze w Wilnie założonym przez Irenę Rymowicz.

Występowała na deskach stołecznych instytucji. Współpracowała z Teatrem Druga Strefa, Teatrem Montownia, Teatrem Scena Prezentacje, Teatrem Capitol oraz OCH-Teatrem prowadzonym przez Krystynę Jandę. Jednak rozpoznawalność zyskała dzięki rolom w popularnych produkcjach telewizyjnych. Joanna Moro zagrała w serialu „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Barwy szczęścia”, „Blondynka” oraz „Korona królów”. Była uczestniczką programów „Taniec z gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Jest uzdolniona językowo. Zna język litewski, włoski, angielski oraz rosyjski. Nie boi się zawodowych wyzwań.

Joanna Moro w spektaklu „(Nie) wszystko Ci oddam”

Joanna Moro wcielając się w jedną z postaci w spektaklu komediowym „(Nie) wszystko Ci oddam”, próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie „ile jestem w stanie dać od siebie drugiej osobie?”. Przedstawienie w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza to historia o miłości, przyjaźni, radości życia, ale również o granicach, które czasem ciężko nam przekroczyć. Nie zabraknie gorących pytań, które zelektryzują atmosferę na scenie oraz widowni.

Obok aktorki na scenie pojawią się: Magdalena Walach/Ewelina Ruckgaber, Paweł Okraska/Miron Jagniewski, Bilgun Ariunbaatar/Dariusz Taraszkiewicz. Joanna Moro gra swoją rolę na zmianę z Joanną Osydą.


Konin

Bydgoszcz

Poznań

Bydgoszcz

Konin

Poznań

Joanna Moro - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.