Ewelina Ruckgaber

Bio

Aktorka i wokalistka młodego pokolenia, która zamiłowanie do muzyki wyssała z mlekiem matki. Ewelina Ruckgaber od kilku lat zyskuje popularność dzięki występom w popularnych programach rozrywkowych czy serialu „Gliniarze”.

Ewelina Ruckgaber – Gliniarze, Pierwsza miłość, Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Ewelina Ruckgaber urodziła się 19 lutego 1986 roku w Warszawie. Jest córką Ewy Gaber – więc nie dziwi jej zamiłowanie nie tylko do teatru, ale też właśnie do muzyki. W 2013 roku została absolwentką Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Swój debiut telewizyjny zaliczyła w serialu Telewizji Polskiej „Tata, a Marcin powiedział” w 1999 roku (jako Agata). Kilka lat później wcieliła się w Sylwię w telenoweli „Na Wspólnej”, następnie na dłużej związała się z produkcją „Pierwsza miłość”, gdzie wykreowała postać Agaty Wąsowskiej.

Można ją było zobaczyć także w takich produkcjach, jak „Sex FM”, „Drogówka”, „Na sygnale” czy „Pajęczyna”, a od 2016 roku gra aspirant sztabową Natalię Nowak w „Gliniarzach”.

Śpiewa w Kapeli ze Śląska im. Józefa Poloka. Razem z zespołem nagrała kilka utworów, jak choćby: „O młodej wdowie” czy parodystyczne „Ślonzoczki” (będące humorystyczną odpowiedzią na „My Słowianie” Cleo i Donatana).

Ewelina Ruckgaber zaliczyła także bardzo udany udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, w którym mogła wcielić się w Zenka Martyniuka czy Grzegorza Skawińskiego.

Ewelina Ruckgaber w komedii „(Nie) wszystko Ci oddam”

Współczesna komedia Stefana Vögla prowadząca widzów przez gąszcz zaskakujących wydarzeń i nieprawdopodobnych wyznań oraz absurdalnych sytuacji. Właśnie w „(Nie) wszystko Ci oddam” możecie zobaczyć Ewelinę Ruckgaber na żywo – jako Dianę. Obok niej na scenie pojawią się Joanna Moro, Paweł Okraska czy Bilguun Ariunbaatar.


Konin

Bydgoszcz

Poznań

Bydgoszcz

Konin

Poznań

Ewelina Ruckgaber - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.