Cleo

Bio

Jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek. Skradła serca fanów wyjątkowym głosem, pozytywną energią i urokiem osobistym. Przed nami koncert Cleo – artystki wszechstronnej: wokalistki, autorki tekstów, projektantki i malarki. Czym zaskoczy nas tym razem?

Cleo to wokalistka, którą pokochała cała Polska. W 2013 roku razem z Donatanem wydała utwór „My Słowianie”, który stał się radiowym hitem. Rok później zaprezentowała go w Konkursie Eurowizji. W 2014 nagrała płytę „Hiper/Chimera”, która pokryła się potrójną platyną.

W październiku 2021 roku Cleo wydała singiel pt. „DALEJ / NEONY”, w którym zaśpiewała wspólnie z Marylą Rodowicz. „DALEJ / NEONY” to kwintesencja tego, co czeka słuchaczy podczas koncertów z Cleo - doskonałego czasu wypełnionego kolorami, uśmiechem i porywającą muzyką.
 

Jubileuszowe koncerty Cleo pt. „10 lat My Słowianie”

Cleo świętuje jubileusz 10 lat od premiery hitu "My Słowianie"! Polska piosenkarka zaprasza na wielką trasę koncertową, podczas której przypomni swoje największe przeboje. Jej kariera od Eurowizji po wielokrotnie nagradzane albumy z polskim folkiem ukazały jej wielki talent i pasję do muzyki. Koncerty z okazji jubileuszu będą pełne emocji, wyjątkowych stylizacji i materiałów filmowych ukazujących jej historię. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! Sprawdź repertuar, dowiedz się kiedy i gdzie wystąpi Cleo i zarezerwuj bilety na "10 lat My Słowianie"!
 

Cleo - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.