Adam Nowak

Bio

Wokalista, autor tekstów, gitarzysta oraz lider w legendarnym zespole Raz Dwa Trzy. Adam Nowak do swoich fanów trafia dzięki muzyce, która naprawdę porusza serce.

Artysta pochodzi z Poznania. Nie skończył szkoły muzycznej – ma za to na koncie dyplom technikum gastronomicznego. Wiele lat pracował na zapleczu Teatru Polskiego w Poznaniu. Na studia wyjechał do Zielonej Góry, gdzie uczył się na kierunku pedagogiki kulturalno-oświatowej. To właśnie tam powstał zespół Raz Dwa Trzy.

Zanim jednak powstała legendarna grupa, Adam Nowak próbował kariery aktora kabaretowego – współpracował nawet z kabaretem Potem.

Zespół Adama Nowaka powstał w 1990 roku. Raz Dwa Trzy to grupa, która nigdy nie dostała się do mainstreamu, ale doskonale radzi sobie od 30 lat, grając dla rzeszy wiernych fanów.

Nieco szerzej twórczość Nowaka można było poznać w 1997 roku, kiedy artysta stworzył muzykę do filmu Jerzego Stuhra „Historie miłosne”. Kilka lat później Nowak udzielił wywiadu rzeki Cezaremu Sękalskiemu. Książkę wydało w 2004 roku wydawnictwo Paganini.

Raz Dwa Trzy – 30 lat jak jeden koncert

Poprzednia trasa koncertowa Raz Dwa Trzy „Ważne piosenki” została entuzjastycznie przyjęta przez publiczność. Obecnie Adam Nowak razem z zespołem Raz Dwa Trzy koncertuje w ramach jubileuszowej trasy, podsumowującej 30 wspólnych lat na scenie. Publiczność ma okazję po raz kolejny usłyszeć swoje ulubione utwory oraz zatopić się w niezwykłym, kameralnym klimacie, jaki muzycy tworzą na każdym swoim występie. Charakterystycznym elementem koncertów jest doskonale znana wszystkim fanom melancholijno-ironiczna konferansjerka Nowaka.

Adam Nowak - repertuar występów

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.