Artysta

Grażyna Łobaszewska

Bio

Grażyna Łobaszewska zachwyca swoim głosem kolejne pokolenia. Jej największe przeboje, takie jak „Czas nas uczy pogody” czy „Brzydcy”, towarzyszą nam od dziesięcioleci. W 2022 roku artystka świętuje jubileusz 50 lat na scenie.

Artystka urodziła się w 1952 roku w Gdańsku. W latach 70. kształciła się w Studiu Piosenki Polskiego Radia i Telewizji w Gdańsku pod kierownictwem Renaty Gleinert. Zadebiutowała w 1971 roku na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. W 1974 roku wystąpiła po raz pierwszy na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Dwa lata później otrzymała tam nagrodę dziennikarzy za wykonanie utworu „Nocny spacer”.

W latach 80. Grażyna Łobaszewska współpracowała z Jackiem Cyganem oraz zespołami Crash i Cancer. Nagrywała również z wieloma orkiestrami i zespołami, m.in. z Grupą Doktora Q Tadeusza Klimondy.

Artystka brała udział w niezliczonych festiwalach jazzowych i reprezentowała Polskę za granicą, m.in. na Węgrzech, w Czechach i na Słowacji. W 2012 roku otrzymała Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”.

Grażyna Łobaszewska na jubileuszowej trasie koncertowej

W 2022 roku artystka świętuje 50 lat na scenie. Wraz z zespołem Ajagore Grażyna Łobaszewska zaprezentuje największe hity ze swojego repertuaru.

Podczas koncertów pojawią się goście zaproszeni przez artystkę do wspólnego świętowania. Zobaczymy m.in. Melę Koteluk, Adama Nowaka, Stanisława Soykę czy Kubę Badacha.

Bilety

27.09.2022
19:00
Grażyna Łobaszewska - 50 lat na scenie. Gościnnie: Brodka, S.Soyka, P. Domagała i inni
Narodowe Forum Muzyki Wrocław
Obsada
Obsada: Grażyna Łobaszewska, Brodka, Paweł Domagała, Piotr Bukartyk, Stanisław Soyka
Obsada: Grażyna Łobaszewska, Brodka, Paweł Domagała, Piotr Bukartyk, Stanisław Soyka

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.