Artysta

Kasia Kowalska

Bio

Kasia Kowalska to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Laureatka trzech Fryderyków, pięciu Superjedynek, Eska Music Award i wielu innych nagród muzycznych. To prawdziwa ikona polskiej muzyki pop.

Urodziła się w 1973 roku w Sulejówku. Już od wczesnego dzieciństwa wykazywała duży talent i zainteresowanie muzyką. Śpiewała w chórze kościelnym, brała udział w konkursach piosenki harcerskiej. Po ukończeniu liceum postanowiła w pełni poświęcić się swojej pasji.

W wieku 19 lat dołączyła do zespołu Evergreen, z którym stawiała pierwsze kroki na profesjonalnej scenie muzycznej. W 1993 podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła została dostrzeżona przez Izabelin Studio, we współpracy z którym w 1994 roku, mając 21 lat, wydała swoją debiutancką płytę – „Gemini”. Materiał został wyprodukowany przez Grzegorza Ciechowskiego. Album okazał się dużym sukcesem komercyjnym, osiągnął status podwójnej platynowej płyty i pozwolił Kasi Kowalskiej uzyskać Fryderyka za debiut roku.

Od tamtej pory Kasia Kowalska nieprzerwanie utrzymuje swoją popularność, występując w całej Polsce. Wydawała dotychczas 9 albumów studyjnych.

Kasia Kowalska wyrusza w trasę "The Best Of"

W 2019 roku minęło 25 lat od wydania debiutanckiego krążka "Gemini", która otworzyła na oścież drzwi kariery dla Kasi Kowalskiej. Z tej okazji artystka wyruszyła w wielką trasę podsumowującą 25-lecie swojej działalności. Rok później artystka zorganizowała serię koncertów akustycznych pod nazwą Kasia Kowalska - MTV Unplugged, która okazała się wielkim sukcesem, zbierając masę dobrych opinii.

W 2021 roku Kasia Kowalska przygotowała coś specjalnego. W nadchodzącym sezonie koncertowym zobaczymy wokalistkę na trasie The Best Of. To będzie podróż pełna wspomnień i największych przebojów artystki. Nie zabraknie również jej najnowszych piosenek z ostatniej płyty pt. "AYA".

Wydarzenia

07.01.2022
19:00
Kasia Kowalska - The Best Of
Katowice Miasto Ogrodów im. Krystyny Bochenek CKK Katowice Katowice
13.02.2022
19:00
Kasia Kowalska - The Best Of
Filharmonia Świętokrzyska - Sala koncertowa Kielce

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.