Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artysta

Kasia Kowalska

Bio

Kasia Kowalska to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Laureatka trzech Fryderyków, pięciu Superjedynek, Eska Music Award i wielu innych nagród muzycznych. To prawdziwa ikona polskiej muzyki pop.

Urodziła się w 1973 roku w Sulejówku. Już od wczesnego dzieciństwa wykazywała duży talent i zainteresowanie muzyką. Śpiewała w chórze kościelnym, brała udział w konkursach piosenki harcerskiej. Po ukończeniu liceum postanowiła w pełni poświęcić się swojej pasji.

W wieku 19 lat dołączyła do zespołu Evergreen, z którym stawiała pierwsze kroki na profesjonalnej scenie muzycznej. W 1993 podczas koncertu w warszawskim klubie Stodoła została dostrzeżona przez Izabelin Studio, we współpracy z którym w 1994 roku, mając 21 lat, wydała swoją debiutancką płytę – „Gemini”. Materiał został wyprodukowany przez Grzegorza Ciechowskiego. Album okazał się dużym sukcesem komercyjnym, osiągnął status podwójnej platynowej płyty i pozwolił Kasi Kowalskiej uzyskać Fryderyka za debiut roku.

Od tamtej pory Kasia Kowalska nieprzerwanie utrzymuje swoją popularność, występując w całej Polsce. Wydawała dotychczas 9 albumów studyjnych.

25 lat na scenie i trasa Unplugged

W 2019 roku minęło 25 lat od wydania debiutanckiego krążka „Gemini”, która otworzyła na oścież drzwi kariery dla Kasi Kowalskiej. Z tej okazji artystka rozpoczęła trasę po całej Polsce, podsumowującą najpiękniejsze momenty jej dotychczasowej działalności. W 2020 roku we współpracy z MTV Kasia Kowalska zorganizowała w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim koncert Unplugged, z zupełnie nowymi aranżacjami swoich największych hitów. Koncert okazał się wielkim sukcesem i zebrał masę dobrych opinii. Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu publiczności i fanów, Kasia Kowalska zorganizowała serię koncertów akustycznych, które organizowane są w całej Polsce pod nazwą Kasia Kowalska – MTV Unplugged np. w Sali Ziemi w Poznaniu czy Klubie Wytwórnia w Łodzi.

Wydarzenia

02.10.2021
19:00
Kasia Kowalska - The Best Of
Sala Matecznika - Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze Otrębusy
10.10.2021
19:00
Kasia Kowalska - The Best Of
Sala Koncertowa CKK Jordanki Toruń
23.10.2021
20:00
Kasia Kowalska - The Best Of
Bielskie Centrum Kultury Bielsko-Biała
23.10.2021
17:00
Kasia Kowalska - The Best Of
Bielskie Centrum Kultury Bielsko-Biała
27.10.2021
19:00
Kasia Kowalska - The Best Of
Filharmonia Pomorska Bydgoszcz

Spektakle teatralne, koncerty i kabarety

Wzruszają, bawią do łez i zmuszają do refleksji – eventy, których jesteśmy organizatorem trafiają w zróżnicowane gusta miłośników każdego rodzaju wydarzeń kulturalnych. Dzięki nam, możesz znaleźć i udać się na spektakl, koncert lub występ kabaretowy także w Twoim mieście. Współpracujemy z wieloma placówkami w nawet niewielkich miejscowościach, przez co możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu teraz także w Twoim regionie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas propozycjami wydarzeń kulturalnych, wśród których znajdziesz koncert Krzysztofa Cugowskiego z zespołem, spektakle w gwiazdorskich obsadach z udziałem Anny Muchy lub Daniela Olbrychskiego oraz wiele innych niezwykłych eventów. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i obejrzysz na żywo niepowtarzalne widowiska.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.