Artyści

Kasia Kowalska - The Best Of

Opis

5.0 / 5
111 ocen
Recenzje
Kasia Kowalska od lat zachwyca fanów, podbijając ich serca wrażliwością, autentycznością i rockową energią. Kto z nas nie zna takich przebojów jak „Prowadź mnie”, „Antidotum” czy „Spowiedź”? Artystka powraca z nową trasą koncertową. 

Kasia Kowalska to artystka obecna na polskiej scenie muzycznej od 1992 roku. Wokalistka, kompozytorka, autorka niezapomnianych hitów i laureatka wielu nagród. Na swoim koncie ma m.in. dwa Fryderyki, Bursztynowego Słowika oraz kilka Superjedynek.

Tym razem wyrusza w niezwykłą, pełną wspomnień trasę koncertową. Kasia Kowalska – „The Best Of” to gwarancja niezapomnianych emocji. Wspólnie odbędziemy podróż przez największe hity wokalistki. Posłuchamy także materiału z ostatniego albumu – pt. „AYA”.

Przed nami wyjątkowy wieczór – nie zabraknie wzruszeń, uśmiechów i magii. Spędźcie ten czas razem z nami i „niech cały świat nam raz zazdrości”!

Recenzje (111)

2021-12-02 20:30:00 Kijów Centrum, Kraków
Bardzo ciekawy występ, najwyższa ocena
2021-12-02 20:30:00 Kijów Centrum, Kraków
Bylo wspaniale!
Domi
2021-12-02 20:30:00 Kijów Centrum, Kraków
Bardzo klimatyczny koncert, piękne interpretacje utworów.
chłopak_w_pierwszym_rzędzie
2021-12-02 20:30:00 Kijów Centrum, Kraków
Nie było informacji, która rzucałaby się w oczy na miejscu - gdzie się konkretnie kierować. Miałam problem z otwarciem pliku biletów elektronicznych. Nie ma różnicy pomiędzy miejscami najdroższymi a średnimi - ze względu na wielkość sali - bezsensowne jest aż takie różnicowanie cen, dopiero na miejscu człowiek się orientuje, że zakup najdroższych biletów nie był sensowny. Sam koncert w porządku - trochę za dużo gadania o niczym. Spodziewałam się, że będzie fajniej. Mam do porównania koncert Wilków.
annaka
2021-12-02 20:30:00 Kijów Centrum, Kraków
fajna zabawa.

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.