Kasia Kowalska - The Best Of

Opis

5.0 / 5
112 ocen
Recenzje
Kasia Kowalska od lat zachwyca fanów, podbijając ich serca wrażliwością, autentycznością i rockową energią. Kto z nas nie zna takich przebojów jak „Prowadź mnie”, „Antidotum” czy „Spowiedź”? Artystka powraca z nową trasą koncertową. 

Kasia Kowalska to artystka obecna na polskiej scenie muzycznej od 1992 roku. Wokalistka, kompozytorka, autorka niezapomnianych hitów i laureatka wielu nagród. Na swoim koncie ma m.in. dwa Fryderyki, Bursztynowego Słowika oraz kilka Superjedynek.

Tym razem wyrusza w niezwykłą, pełną wspomnień trasę koncertową. Kasia Kowalska – „The Best Of” to gwarancja niezapomnianych emocji. Wspólnie odbędziemy podróż przez największe hity wokalistki. Posłuchamy także materiału z ostatniego albumu – pt. „AYA”.

Przed nami wyjątkowy wieczór – nie zabraknie wzruszeń, uśmiechów i magii. Spędźcie ten czas razem z nami i „niech cały świat nam raz zazdrości”!

Recenzje (112)

2021-10-27 19:00:00 Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Wspaniały występ, powrót do dawnych lat… ❤️
GosiaStarr
2021-12-02 20:30:00 Kijów Centrum, Kraków
Bardzo ciekawy występ, najwyższa ocena
2021-12-02 20:30:00 Kijów Centrum, Kraków
Bylo wspaniale!
Domi
2021-12-02 20:30:00 Kijów Centrum, Kraków
Bardzo klimatyczny koncert, piękne interpretacje utworów.
chłopak_w_pierwszym_rzędzie
2021-12-02 20:30:00 Kijów Centrum, Kraków
Nie było informacji, która rzucałaby się w oczy na miejscu - gdzie się konkretnie kierować. Miałam problem z otwarciem pliku biletów elektronicznych. Nie ma różnicy pomiędzy miejscami najdroższymi a średnimi - ze względu na wielkość sali - bezsensowne jest aż takie różnicowanie cen, dopiero na miejscu człowiek się orientuje, że zakup najdroższych biletów nie był sensowny. Sam koncert w porządku - trochę za dużo gadania o niczym. Spodziewałam się, że będzie fajniej. Mam do porównania koncert Wilków.
annaka

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.