Kasia Kowalska - MTV Unplugged

Opis

5.0 / 5
488 ocen
Recenzje
Wyjątkowy koncert jubileuszowy z cyklu MTV Unplugged stał się inspiracją dla akustycznej trasy Kasi Kowalskiej. Artystka podsumowuje w ten sposób 25 lat swojej twórczości. To niezapomniane hity w nowych, akustycznych aranżacjach. 
 
Kasia Kowalska dla osób wychowanych na muzyce lat 90. jest prawdziwą ikoną. Jej utwory wyróżnia nie tylko wspaniały głos, ale również niebanalne kompozycje. Fani twierdzą, że dziś takiej muzyki już się nie nagrywa. Tym bardziej powinna ich ucieszyć akustyczna trasa Kasi, która powraca do dawnych hitów w nowej odsłonie.
 
 Jakie atrakcje przygotowała do nowej trasy – MTV Unplugged? Z pewnością usłyszmy „Antidotum”, „Pieprz i sól” i inne hity!  Nowa trasa nadaje świeżą jakość kultowym przebojom, a jednocześnie wydobywa z nich to, co fani pokochali najbardziej – autentyczny przekaz na wysokim, artystycznym poziomie.
 
Kasia Kowalska – jedna z najczęściej nagradzanych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Zdobywczyni Fryderyków, Superjedynek, MTV European Music Awards. Jej płyty sprzedały się łącznie w ponadmilionowym nakładzie.

Recenzje (488)

2023-05-20 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Koncert Kasi Kowalskiej w Toruniu był piękny i głęboki pod kątem emocjonalnym. Gratuluję profesjonalizmu i przygotowania. Kasia Kowalska to moja ulubiona wokalistka. Kocha to co robi czyli muzykę, która wyraża głębię duszy. Jestem zachwycony występem artystki. Gratuluję Kasi i organizatorom profesjonalnego zorganizowania koncertu w Toruniu. Dziękuję za wzruszenia i fantastyczne chwile spędzone tego popołudnia. Pozdrawiam serdecznie.
Michał
2023-05-20 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Nagłośnienie fenomenalne, oświetlenie klimatyczne. Koncert przyjemny dla ucha.
Zadowolona
2023-05-20 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Rewelacyjny koncert. Super oprawa i oczywiście wspaniała Kasia!
Hepcia
2023-05-20 19:00:00 Sala Koncertowa CKK Jordanki, Toruń
Rewelacyjny występ. Pozdrawiam
Michał
2023-05-14 19:00:00 Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Super koncert
Dorota

Najlepsze wydarzenia kulturalne w Polsce - sprawdź nasz repertuar i zarezerwuj bilety online.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.