Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artysta

Katarzyna Skrzynecka

Bio

Aktorka i prezenterka telewizyjna, a także... autorka tekstów, piosenkarka i kompozytorka. Zawsze pełna pozytywnej energii, zakochana w przyrodzie i aktywnym spędzaniu wolnego czasu w gronie rodziny i przyjaciół, doskonale wszystkim znana – Katarzyna Skrzynecka!

Katarzyna Skrzynecka w 1993 roku ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie. Na swoim koncie ma również dyplom Szkoły Muzycznej II stopnia (wydział fortepianu i wokalistyki). W 1985 roku miał miejsce jej debiut telewizyjny – zagrała w filmie Pewnego letniego dnia w reż. Jakuba Rucińskiego. W 1991 roku debiutowała na dużym ekranie w filmie Cynga Leszka Wosiewicza.

Na deskach teatralnych po raz pierwszy stanęła w roku 1992, grając główną rolę w musicalu Metro w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Związana była również z teatrami: Powszechnym, Roma czy Syrena. Jest laureatką nagrody im. Zbyszka Cybulskiego, którą otrzymała w 1993 roku.

W 1988 roku wydała swój debiutancki album muzyczny pt. Pół księżyca. Była laureatką grand prix na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie, zdobyła również Nagrodę im. Anny Jantar oraz Bursztynową Paterę w konkursie debiutów na 27. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Katarzyna Skrzynecka przez 11 sezonów była prowadzącą Tańca z gwiazdami oraz zwyciężczynią pierwszej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo, który prowadzi od drugiej serii.

Komediowy kurs kochania

Katarzynę Skrzynecką można oglądać w doskonałej komedii pt. Między łóżkami, od lat niezmiennie święcącej triumfy na polskich scenach. Spektakl opowiada historię sześciu skrajnie różniących się od siebie par, której wspólnym centrum wydarzeń staje się... łóżko. W spektaklu Katarzynie Skrzyneckiej towarzyszą również Maria Niklińska, Artur Barciś, Radosław Pazura i inni. Katarzyna Skrzynecka występuje też u boku Piotra Gąsowskiego i Janusza Chabiora w bawiącej do łez francuskiej komedii Wieczorek pożegnalny.

Wydarzenia

07.12.2021
17:30
Wieczorek pożegnalny
Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska Białystok
14.01.2022
17:30
Wieczorek pożegnalny
Klub Politechnik Częstochowa
14.01.2022
20:15
Wieczorek pożegnalny
Klub Politechnik Częstochowa
23.01.2022
16:00
Między łóżkami
Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna Białystok
23.01.2022
19:00
Między łóżkami
Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Podleśna Białystok

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.