Blog

Skrzynecka i Gąsowski rozstali się z Polsatem, ale nie z teatrem

Paulina Błaszkiewicz
Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego nie zobaczymy już w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Jednak w lutym i marcu możemy ich zobaczyć na żywo, na jednej scenie w znakomitym przedstawieniu "Wieczorek pożegnalny".

Od kilku tygodni wiadomość o tym, że Katarzyny Skrzyneckiej zabraknie w jury popularnego programu Polsatu elektryzuje media w całej Polsce.

Kulisy pracy w telewizji

O tym, że aktorka nie będzie jurorką nowej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" poinformowano na początku stycznia. Sama zainteresowana długo nie komentowała decyzji Polsatu, aż do udziału w ostatnim odcinku programu Magdy Mołek "W moim stylu", który można obejrzeć w serwisie Youtube.

Kasia Skrzynecka wyznała w nim, że nie wie, dlaczego stacja z niej rezygnowała. Podkreśliła, że takie decyzje zdarzają się w programach rozrywkowych.

Jest to naturalne w tej formule, że częściej lub rzadziej obsada programu, czy prowadzący, czy jurorzy się zmieniają. Po to, żeby, jak twierdzi stacja, tak to motywuje, odświeżyć format - dodała aktorka, która z programem "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" była związana była przez 17. edycji.

Skrzynecka w programie u Magdy Mołek wspominała też pracę w telewizji TVN, gdzie przez 12. edycji prowadziła "Taniec z gwiazdami". Najpierw uczestniczyła w pierwszym sezonie telewizyjnego hitu w parze z Marcinem Hakielem, z którym zajęła czwarte miejsce, a w kolejnej edycji została współprowadzącą program. W 2011 roku Katarzynę Skrzynecką w tej roli zastąpiła Natasza Urbańska.

Aktorka w rozmowie z Mołek podkreśliła, że było to dla niej wyjątkowo trudne doświadczenie, ponieważ spodziewała się dziecka.

Wtedy może było mi o tyle smutno czy trudniej, ponieważ byłam w szóstym miesiącu ciąży. I to był dla mnie taki moment, kiedy tamta praca była dla mnie ważna i potrzebna, bo pozwoliłaby mi bez wielkiego wysiłku fizycznego (...) w bardzo spokojnym formacie popracować i mieć swoje bezpieczne utrzymanie - mówiła Skrzynecka.

Gąsowski solidarny ze Skrzynecką

Kilka dni po odejściu aktorki z Polsatu, Piotr Gąsowski poinformował, że odchodzi z programu "Twoja twarz brzmi znajomo", który prowadził od 2014 roku. Pisząc na Instagramie :"Odchodzę z Tobą" dał do zrozumienia, że zrezygnował z udziału w show po tym, jak stacja zwolniła jego przyjaciółkę, Katarzynę Skrzynecką.

Zaczynali w "Tańcu z gwiazdami"

Aktorzy razem prowadzili przez wiele lat "Taniec z gwiazdami", a potem pojawili się w Polsacie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Widzowie uwielbiają Katarzynę Skrzynecką i Piotra Gąsowskiego. Pojawiają się informacje, że inna stacja telewizyjna chce ich zatrudnić w duecie. Jednak zanim to nastąpi zapraszamy na spektakle z udziałem tej dwójki.

Choć nie zobaczymy ich już w programie "Twoja twarz brzmi znajomo", to jednak w lutym i marcu możemy ich zobaczyć na żywo, na jednej scenie w znakomitym przedstawieniu "Wieczorek pożegnalny".

Wieczorek pożegnalny - francuska komedia ze smakiem

Co zrobić, kiedy chcemy się pozbyć jednego z niewygodnych przyjaciół? Zablokować jego numer, skasować z Facebooka? A może… zaprosić go na wystawną kolację? Odpowiedź na to pytanie widzowie poznają w trakcie przedstawienia. Dodajmy, że obok Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego zobaczymy Janusza Chabiora.

27 lutego "Wieczorek pożegnalny" można zobaczyć w Kino Teatrze Apollo w Poznaniu o godz. 17.30 i 20. 15. 17 marca przedstawienie zostanie pokazane w Sali Koncertowej Radia Wrocław we Wrocławiu, a 20 marca w Filharmonii Częstochowskiej.

 

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.