Blog

Janusz Chabior wkręcony podczas spektaklu z okazji urodzin

Paulina Błaszkiewicz
Znany i lubiany aktor obchodził sześćdziesiąte urodziny. Janusz Chaior urodził się 17 lutego 1963 roku w Legnicy. Od 10 lutego można go oglądać w znakomitym duecie z Magdaleną Boczarską w filmie "Heaven in Hell" oraz naszym spektaklu "Wieczorek pożegnalny".

Aktor charakterystyczny - tak bez wątpienia można określić Janusza Chabiora. Każda jego rola pozostaje w pamięci widzów. Grał w takich serialach jak np. Świat według Kiepskich, Kobiety mafii, Na dobre i na złe i Ślepnąc od świateł, w których wcielał się zazwyczaj w mroczne i nieprzewidywalne charaktery. Występował także w kultowych polskich filmach, tj. Jak zostałem gangsterem, Wołyń, Kobiety mafii 2, a także w filmie Made in Poland. Za drugoplanową rolę w tym filmie otrzymał w 2010 roku Złotego Lwa.

Komedia we francuskim stylu

Widzowie Adria Art mogą się przekonać, jak Janusz Chabior radzi sobie w repertuarze komediowym. Gra jedną z głównych ról w bawiącym do łez spektaklu Ucho Prezesa, Pozytywni. oraz Wieczorek pożegnalny. To komedia we francuskim stylu, a na scenie towarzyszy mu znakomity duet aktorski: Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka.

27 lutego "Wieczorek pożegnalny" można zobaczyć w Poznaniu w Kino Teatrze Apollo, a 17 marca we Wrocławiu.

Prezent od żony

Tymczasem podczas jednego z ostatnich spektakli "Pozytywnych" jubilatowi bardzo przeszkadzali, a nawet kłócili się. Ich zachowanie wyprowadziło aktora z równowagi. Nie spodziewał się, że jego kolega, Łukasz Simlat, zabierze telefon jednemu z widzów i niegrzecznie dokończy za niego rozmowę. Za  zamieszanie odpowiedzialna była żona aktora Agata Wątróbska i przyjaciele. Postanowili wkręcić go z okazji jego 60. urodzin.

"To był wkręt!! ! Moja żona Agatka na moją "sześćdziesiątkę", której notabene nie chciałem celebrować, wkręciła mnie na maxa. W poniedziałek mieliśmy zagrać spektakl 'Pozytywni' w @garnizonsztuki_teatr. Od paru miesięcy miałem go w swoim harmonogramie. W poniedziałek okazało się, że będzie to spektakl wykupiony przez jakąś firmę" — napisał we wtorek Janusz Chabior pod opublikowanym na Instagramie nagraniem.

Januszowi Chabiorowi składamy najlepsze życzenia urodzinowe. Życzymy mu samych ciekawych ról.

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.