Bieżące zmiany w repertuarze - kliknij i dowiedz się więcej.
Artysta

Łukasz Simlat

Bio

Laureat licznych prestiżowych nagród, aktor angażujący się w wiele ambitnych projektów filmowych. Łukasza Simlata ostatnio można było zobaczyć na ekranach kin w nominowanym do Oscara Bożym ciele.

Łukasz Simlat jest aktorem z ponad 30-letnim stażem. Debiutował rolą księdza Piotra w spektaklu Dziady. Zbliżenia – za tę rolę otrzymał wyróżnienie na łódzkim Przeglądzie Szkół Teatralnych. Ukończył Akademię Teatralną w Warszawie. Na stałe związał się z Teatrem Powszechnym i Teatrem Studio. Kunszt aktorski Łukasza Simlata był wielokrotnie doceniany przez krytyków. Aktor ma na swoim koncie szereg prestiżowych nagród. Za rolę w nominowanym do Oscara Bożym ciele zdobył Orła. Jego kreacje w Amoku i Zjednoczonych stanach miłości przyniosły mu Złote Lwy.

Simlat gra także w wielu produkcjach telewizyjnych. Jako Maciej Kostrzewa występuje w serialu Pod powierzchnią. Grał także w Belfrze, Pakcie i Na krawędzi. Zarówno krytycy, jak i widzowie doceniają u niego wszechstronność i szeroki wachlarz umiejętności aktorskich.

Silmat w spektaklu Same plusy

W spektaklu Same plusy z naszego repertuaru Łukasz Simlat gra szefa w dużej korporacji. To przedstawienie, które wiele aktualnych tematów podejmuje z humorem i wrażliwością. Obok Simlata występują trzy doskonałe aktorki – Gabriela Muskała, Grażyna Wolszczak i Marieta Żukowska. Same plusy udowadniają, że prawdziwą przyjaźń można znaleźć także w korpo. Widzowie doceniają ten spektakl właśnie za bardzo wysoki poziom artystyczny. Zagrał także rolę Michała w spektaklu Pozytywni.

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.