Blog

Premiera serialu „Bring Back Alice” z Heleną Englert w roli głównej

Asia Tarasińska
14 kwietnia 2023 na platformie HBO Max ukaże się nowy serial. Produkcja „Bring Back Alice” z Heleną Englert w roli głównej już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów oraz mediów. Tytuł zapowiada się obiecująco – aktualna tematyka, tajemnicze zniknięcie i sprawa kryminalna do rozwiązania. W serialu gra także Jowita Budnik i Marieta Żukowska. Czy będzie to historia z happy endem?

Duma Jana Englerta i Beaty Ścibakówny – Helena Englert

O tej młodej artystce można śmiało powiedzieć, że idzie jak burza! Helena Englert to aktorka teatralna, serialowa, filmowa i dubbingowa. Poszła w ślady rodziców. Jest córką znanej pary aktorskiej – Beaty Ścibakówny i Jana Englerta. Tych twórców doskonale znacie ze spektaklu komediowego „Oszuści” czy „Prawda”. Młoda aktorka zawodu uczyła się w Nowym Yorku i warszawskiej Akademii Teatralnej.

Helena Englert po raz pierwszy pojawiła się na ekranie, gdy miała 2 lata. To się nazywa debiut, prawda? Wystąpiła wtedy w filmie „Superprodukcja” Juliusza Machulskiego. Później przyszedł czas na popularne seriale. Była w obsadzie „Barw szczęścia”, „Wojennych dziewczyn”, „Diagnozy”, „Znaków” i „O mnie się nie martw”.

Helena Englert

W ostatnim czasie młoda aktorka miała szansę sprawdzić się w głównej roli na dużym ekranie. Helena Englert zagrała w głośnym filmie „Pokusa” w reżyserii Marii Sadowskiej. Rola młodej dziennikarki na stażu wielokrotnie wymagała od aktorki przekroczenia swoich granic. W najtrudniejszych scenach wsparciem był koordynator intymności.

Nowa produkcja HBO Max – „Bring Back Alice” już 14 kwietnia

Z planu „Pokusy” Helena Englert szybko wskoczyła na plan „Bring Back Alice”, chociaż tak naprawdę praca nad serialem zaczęła się dużo wcześniej niż zdjęcia do produkcji Marii Sadowskiej. „Bring Back Alice” w reżyserii Dawida Nickela to historia zaginięcia Alicji Stec – nastoletniej influencerki z Trójmiasta. W tej roli występuje Helena Englert. Twórcy określili swoją produkcję jako „mystery thriller”.

Tytułowa bohaterka odnajduje się po roku w tajemniczych okolicznościach. Nastolatka nie pamięta nic z nocy zaginięcia. Ma w głowie tylko strzępki rozmów i obrazy, których nie może do niczego dopasować. Dziwi również reakcja jej przyjaciół, którzy nie wierzą w utratę pamięci dziewczyny. Na dodatek tej samej nocy zaginęła również inna młoda dziewczyna. Przypadek?

Obsada nowego serialu – Englert, Budnik, Żukowska, Gałązka

Chociaż w centrum wydarzeń stoi bohaterka grana przez Helenę Englert, to ma ona obok siebie ekipę wspaniałych, doświadczonych artystek – Jowitę Budnik, Marietę Żukowską i Katarzynę Gałązkę.

Jowita Budnik, która przenosi góry w spektaklu „Supermenka”, wciela się w „Bring Back Alice” w policjantkę. Chce rozwiązać sprawę tajemniczego zniknięcia i równie tajemniczego powrotu Alicji Stec. Zamierza połączyć sprawy zaginięć obu nastolatek. Jaki będzie rezultat jej śledztwa? Zobaczcie nowy serial HBO Max z obsadą, która łączy różne pokolenia aktorskie.

Bilety

Komentarze

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.