Sale

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Elblągu

Opis

Hala spełnia wiele funkcji, począwszy od organizacji imprez sportowych, widowisk, spektakli, a kończąc na aktywizacji fizycznej mieszkańców i promowaniu miasta.

Hala Sportowo-Widowiskowa w Elblągu służy mieszkańcom od 1 lutego 2007 roku. Budynek zarządzany jest przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na miejscu znajduje się sprzęt do rozgrywania piłki ręcznej, siatkowej, nożnej, koszykówki i tenisa ziemnego. MOSiR, który zarządza budynkiem, organizuje w nim także zajęcia dla dzieci (tzw. wakacje z MOSiR-em) i współuczestniczy w szeregu imprez miejskich. Hala może pomieścić na trybunach 2422 widzów.

Moc kabaretów w największej Hali Sportowo-Widowiskowej w Elblągu

W ciągu ostatnich dwóch lat mieliśmy okazję zrealizować w hali wiele występów kabaretowych, m.in. Kabaret Młodych Panów, Kabaret Neo-Nówka, Kabaret Smile czy Kabaret Moralnego Niepokoju. Sala nadaje się również doskonale do organizacji koncertów, co udowodniliśmy występem Pawła Domagały 18 maja 2019 roku.

Aktualne wydarzenia organizowane w hali znajdą Państwo TUTAJ.

Hala znajduje się przy alei Grunwaldzkiej 135, 82-300 w Elblągu. Na miejscu znajduje się obszerny parking.

Adres

Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Elblągu
aleja Grunwaldzka 135
82-300 Elbląg

Zobacz dojazd na Google Maps →

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.