Artysta

Grażyna Brodzińska

Bio

Polska śpiewaczka operetkowa, musicalowa i operowa, której potężny sopran wspaniale rozbrzmiewa podczas koncertów na żywo. Artystka zawsze wchodzi na scenę pełna zapału i energii.

Współpracuje z wieloma krajowymi orkiestrami filharmonicznymi i operowymi, często pojawia się także na ekranach naszych telewizorów w roli aktorki lub solistki. Grażyna Brodzińska ukończyła szkołę baletową, a później trafiła do gdyńskiego Studia Wokalno-Aktorskiego Danuty Baduszkowej. Śpiewu uczyła ją profesor Zofia Janukowicz-Pobłocka. Na scenie zadebiutowała w 1970 roku podczas studiów w Gdyni. Koncertuje w Polsce i za granicą. Była solistką Operetki Warszawskiej i Teatru Muzycznego Roma w Warszawie, a od roku 2002 współpracuje między innymi z Teatrem Muzycznym w Gliwicach i Poznaniu. Brała udział w cyklu telewizyjnym „Z batutą i humorem” Macieja Niesiołowskiego. Nagrała również trzy recitale telewizyjne, a od 2019 możemy oglądać ją w serialu „Barwy szczęścia”, w którym wciela się w postać pianistki – Arlety Banach.

Grażyna Brodzińska na scenie

Podczas koncertów serwuje widzom swoje największe operetkowe hity, takie jak „Zagraj mi, cyganie” czy wyjątkową „Arię ze śmiechem”. W jej repertuarze widnieją również dynamiczne, latynoskie przeboje, m.in. „La Bella Tangolita” czy „Aquarela do Brasil”. Wyjątkowy wokal solistki artystki możecie usłyszeć podczas trasy „Muzyczny czar wspomnień. Grażyna Brodzińska i Goście”.

Bilety

15.10.2022
19:00
Muzyczny czar wspomnień. Grażyna Brodzińska i Goście
Sala Koncertowa CKK Jordanki Toruń

Bilety do teatru, na koncerty i kabarety

Adria Art to największy organizator wydarzeń kulturalnych w Polsce. Na naszej stronie kupisz bilety online na koncerty ulubionych artystów, spektakle teatralne z gwiazdami, występy kabaretowe i stand-upowe. Sprawdź repertuar naszych wydarzeń – na pewno znajdziesz coś dla siebie! Współpracujemy z salami, teatrami i estradami koncertowymi nawet w niewielkich miejscowościach. Na naszych wydarzeniach możesz oklaskiwać gwiazdy krajowego oraz światowego formatu w każdym regionie i województwie w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki Adria Art zaznasz niesamowitych emocji i zobaczysz na żywo wyjątkowe imprezy i eventy kulturalne.

Newsletter

Bądź zawsze na bieżąco - rezerwuj najlepsze miejsca na największe wydarzenia.